Augusts, 2013

30. augusts Latvijas tranzīta nozares pārstāvji dodas izvērtēt Ķīnas lielākās provinces piedāvātās iespējas
Latvijas tranzīta nozaru pārstāvji 2013. gada 2.-7. septembrī dodas uz Urumči, Sjiņdzjanas provinces galvaspilsētu Ķīnā, lai piedalītos LIAA organizētajā nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "China-Eurasia Expo 2013". Vairāk informācijas šeit.
 
29. augusts Savā pieredzē eksportspējīga uzņēmuma attīstīšanā dalīsies SIA "Pure Chocolate" radītāji Aivars un Pēteris Žimanti
Lai biznesa ideju autoriem, uzņēmējiem, investoriem un zinātniekiem veidotu tikšanās platformu, kā arī nodrošinātu komunikācijas, pieredzes un ideju apmaiņas iespējas, LIAA 2013. gada 20. septembrī uzņēmējdarbības uzsācējiem un attīstītājiem rīko tīklošanās semināru "Eksporta meistarklase". Vairāk informācijas šeit.
 
29. augusts Par Latvijas populārākajiem zīmoliem ārvalstīs uzskata "Laimu" un "Rīgas Melno balzamu"
Latvijas iedzīvotāji par populārākajiem pašmāju zīmoliem ārvalstīs uzskata saldumus "Laima" un alkoholisko dzērienu "Rīgas Melnais balzams", bet par galveno Latvijas uzņēmēju priekšrocību eksporta tirgos dēvē produktu un pakalpojumu kvalitāti, – secināts LIAA veiktajā iedzīvotāju aptaujā par Latvijas eksportu un eksportējošajiem uzņēmumiem. Vairāk informācijas šeit.
 
29. augusts Sākas pieteikumu pieņemšana konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2013"
Šodien izsludināta pieteikumu pieņemšana konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2013", kura mērķis godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un augstvērtīga rūpnieciskā dizaina izstrādē. Vairāk informācijas šeit.
 
22. augusts LIAA aicina pieteikties biznesa ideju sacensībām "Innovation Tournament – Latvia, 2013"
Vasaras beigās, 29. augustā,  jaunajiem uzņēmējiem no Latvijas, Somijas un Igaunijas LIAA organizē starptautiskas biznesa ideju sacensības "Innovation Tournament – Latvia, 2013", kuru laikā tiek radītas, izvēlētas un attīstītas dalībnieku biznesa idejas. Vairāk informācijas šeit.
 
20. augusts Aptaujā noskaidros iedzīvotāju zināšanas par Latvijas eksportētājiem
Līdz 2013. gada 27. augustam aicinām ikvienu interesentu piedalīties LIAA rīkotajā aptaujā par Latvijas eksportu, kas veidota, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par Latvijas ārējo tirdzniecību. Vairāk informācijas šeit.
 
14. augusts Pedagogi tiek aicināti uz bezmaksas semināru Salacgrīvā jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā
LIAA sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company" Salacgrīvā organizē bezmaksas semināru pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā. Vairāk informācijas šeit.
 
13. augusts  Pedagogi tiek aicināti uz bezmaksas semināru Rēzeknē jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā
LIAA sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company" Rēzeknē organizē bezmaksas semināru pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā. Vairāk informācijas šeit.
 
5. augusts "Ideju kauss 2013" aicina atvērt seifu, kas ir tavā galvā
Lai mudinātu Latvijas iedzīvotājus novērtēt kapitālu, kas katram no mums pieder, – potenciālas biznesa idejas, šodien Rīgas centrā tika atklāts biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2013" stends. Tas aicina: "Atver seifu savā galvā un notici savām idejām!". Konkursam iespējams pieteikties līdz 2013. gada 15. septembrim. Vairāk informācijas šeit.
 
2. augusts Pārtraukta projektu iesniegumu pieņemšana daudzdzīvokļu māju siltināšanas programmā
Ar 2013. gada 31. jūliju ir pārtraukta projektu iesniegumu pieņemšana programmas "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" vienpadsmitajā projektu iesniegumu atlases kārtā. Projektu iesniegumu pieņemšanas pārtraukšana saistīta ar šajā aktivitātē pieprasīto atbalsta apjomu. Vairāk informācijas šeit.