Jūlijs, 2013

30. jūlijs Tiks pārtraukta projektu pieņemšana daudzdzīvokļu māju siltināšanas programmā
Tuvojoties 2007.-2013. gada ES fondu plānošanas perioda noslēgumam, ticis izsmelts arī pieejamais ERAF finansējums mājokļu renovācijai. Šī gada 31. augustā plānots pārtraukt projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātē "Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi". Vairāk informācijas šeit.
 
27. jūlijs Pedagogi un jaunatnes darbinieki tiek aicināti uz bezmaksas semināru jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanā
LIAA sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company" augustā organizē bezmaksas seminārus pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem un jaunatnes darbiniekiem-treneriem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā. Vairāk informācijas šeit.
 
24. jūlijs LIAA paraksta līgumu ar Bauskas novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Bauskas novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 24. jūlijā LIAA un Bauskas novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.
 
17. jūlijs Sākas pieteikšanās biznesa ideju konkursam "Ideju kauss 2013"
Šodien sākas pieteikšanās biznesa ideju konkursam "Ideju kauss 2013", ko LIAA rīko jau septīto gadu un tā mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas izaugsmi. Pieteikšanās noritēs līdz 2013. gada 15. septembrim. Vairāk informācijas šeit.