Jūnijs, 2013

5. jūnijs Notiek pieteikšanās TV spēles "Firmas noslēpums" jaunajai sezonai
Jauns starts dots TV biznesa sacensību – Firmas noslēpuma – 3. sezonai. Televīzijas spēlē, kuras mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, aicināti piedalīties visi, kas vēlas radīt savu biznesu un uzņemties atbildību ne tikai par savu, bet arī savu darbinieku labklājību, un kā arī sacensties par galveno balvu – 10000 latiem sava biznesa starta kapitālam. Vairāk informācijas šeit.
 
4. jūnijs Latvijas tehnoloģiju uzņēmēji piesaka sevi Silīcija ielejā
No 2013. gada 4. līdz 14. jūnijam notiks šogad jau otrā LIAA un "StartUpLatvia" organizētā tirdzniecības misija Silīcija ielejā Kalifornijā (ASV). Desmit dienas ilgajā tirdzniecības misijā augsto tehnoloģiju un investīciju mekā dosies 5 daudzsološi Latvijas IT uzņēmumi, kas vēlas paplašināt darbību ASV, piesaistot investoru kapitālu straujākai biznesa attīstībai. Vairāk informācijas šeit.
 
3. jūnijs Latvijas dizaina dienas Nagoju (Japāna)
No 2013. gada 29. maija līdz 2. jūnijam augstākās klases automašīnu "Lexus" izstāžu zālē "Lexus Hoshigaoka Showroom" Japānas pilsētā Nagoju norisinājās Latvijas dizaina dienas (Latvia Design Days). Pasākumu organizēja LIAA sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Japāna un "Lexus Hoshigaoka" izstāžu zāli Nagoju. Vairāk informācijas šeit.