Maijs, 2013

30. maijs Seminārā informēs par ekodizainu – videi draudzīgu un ekonomiski izdevīgu produktu izstrādi
Lai iepazīstinātu Latvijas preču ražotājus, dizainerus un eksportētājus ar ekodizainu un tā pieeju produktu izstrādē, 2013. gada 5. jūnijā LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros rīko bezmaksas semināru "Ekodizains – videi draudzīga un ekonomiski izdevīga pieeja". Vairāk informācijas šeit.
 
23. maijs Nozare, kurā piecu gadu laikā radīti vairāki tūkstoši darba vietu, turpina attīstīties
Globālo biznesa pakalpojumu sektors Latvijā pēdējos gados uzskatāms par vienu no straujāk augošajām nozarēm. Lēmumu uzsākt vai paplašināt darbību Latvijā 2012. gadā pieņēmušas vairākas starptautiskas kompānijas, to skaitā arī "Statoil Fuel & Retail Business Centre" un "Atea Global Services", kas plāno radīt ap 1000 jaunu darba vietu. Vairāk informācijas šeit.
 
22. maijs 29. maijā Liepājā notiks seminārs par kvalitatīvu mājokļu renovāciju
Semināra "Kvalitatīva daudzdzīvokļu māju renovācija" laikā daudzdzīvokļu māju apsaimniekotāji, dzīvokļu īpašnieki un citi interesenti tiks informēti par pieredzi jau īstenoto projektu ieviešanā, sasniegtajiem rezultātiem un risinājumiem, kā iegūtu pēc iespējas labākus energoefektivitātes rādītājus. Vairāk informācijas šeit.
 
3. maijs Sākas pieteikšanās TV spēles "Firmas noslēpums" jaunajai sezonai
Līdz ar pavasara atnākšanu jauns starts tiek dots TV spēlei "Firmas noslēpums". Konkursā, kura mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, aicināti piedalīties visi, kas sevī jūt uzņēmējdarbības gēnu un ir gatavi sacensties par galveno balvu – 10000 latiem sava biznesa starta kapitālam. Vairāk informācijas šeit.