Marts, 2013

19. marts Latvijas bērnu apģērbu ražotāji Maskavā
Lai iepazītos ar bērnu apģērbu un aksesuāru ražotājiem Krievijā, tiktos ar potenciālajiem partneriem un prezentētu bērnu apģērbu kolekcijas, š.g. 5. – 28. februārī uz Maskavu tirdzniecības misijā devās Latvijas uzņēmēji. Vairāk informācijas šeit.
 
18. marts Latvijas koka māju ražotājiem perspektīvas Norvēģijā
Noslēgusies specializētā koka būvniecības izstāde "Norsk Hytteliv 2013", kura no š.g. 14. – 17. martam norisinājās Oslo, Norvēģijā. Ar jauniem kontaktiem no izstādes atgriezušies arī Latvijas uzņēmēji. Vairāk informācijas šeit.
 
15. marts Latvijas IT pakalpojumus novērtē pasaulē
Ar noslēgtiem sadarbības līgumiem un nodibinātiem biznesa kontaktiem no pasaulē nozīmīgākās digitālās industrijas izstādes "CeBIT 2013" atgriezušies Latvijas informacijas tehnoloģiju un digitālās nozares uzņēmumi. Vairāk informācijas šeit.
 
13. marts Plaša Latvijas uzņēmēju delegācija dodas uz Ukrainu
Š.g. 14.-15. martā Latvijas uzņēmēji dosies uz Kijevu un Odesu, lai uzņēmēju delegācijas sastāvā piedalītos Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālajā vizītē uz Ukrainas Republiku. Vairāk informācijas šeit.
 
13. marts Sāksies projektu pieņemšana atbalstam centralizētās siltumapgādes sistēmu rekonstrukcijai
Š.g. 8. aprīlī LIAA sāksies atklāta konkursa projektu pieņemšana aktivitātes "Pasākumi centralizētās siltumapgādes sistēmu efektivitātes paaugstināšanai" 5. kārtas ietvaros. Programmas 5. kārtas ietvaros pieejamais Kohēzijas fonda finansējums ir 51,5 miljoni  latu. Vairāk informācijas šeit.
 
12. marts Atbalstam jaunu darba vietu radīšanai papildu piešķirti 4 miljoni latu
Ministru kabineta sēdē atbalstīts Ekonomikas ministrijas ierosinājums piešķirt papildu 4 miljonus latu atbalstam jaunu darba vietu radīšanai, tādējādi programmas kopējo finansējumu palielinot līdz 7 miljoniem latu, kas ļaus atbalstīt teju 600 jaunu darba vietu radīšanu. Vairāk informācijas šeit.
 
1. marts LIAA paraksta līgumu ar Talsu novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Talsu novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 1. martā LIAA un Talsu novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.