Septembris, 2013

27. septembris LIAA paraksta līgumu ar Dobeles novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Dobeles novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 2013. gada 27. septembrī LIAA un Dobeles novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē LIAA izstrādātās ārvalstu tiešo investīciju piesaistes metodikas "POLARIS process" ietvar. Vairāk informācijas šeit.
 
26. septembris Starptautiskā konferencē diskutēs par izaicinājumiem vietēja mēroga uzņēmējiem kļūt par globālu spēlētāju
2013. gada 1. oktobrī LIAA rīko starptautisku konferenci "Jaunu, inovatīvu un strauji augošu uzņēmumu attīstības veicināšana Centrālā Baltijas jūras reģionā", kur galvenokārt tiks apskatīts jautājums – kas jādara, lai vietējā mēroga uzņēmums kļūtu par starptautisku, strauji augošu uzņēmumu? Vairāk informācijas šeit.
 
25. septembris "Ideju kauss" šogad pulcē daudz dalībnieku no Latvijas reģioniem
Septembrī noslēdzās pieteikšanās inovatīvo biznesa ideju konkursam "Ideju kauss 2013". Konkursam kopumā tika iesniegta 331 ideja. Šogad īpaši daudz ideju – gandrīz 40% no visiem pieteikumiem tika iesniegti no dažādiem Latvijas reģioniem. Vairāk informācijas šeit.
 
23. septembris Izsludināts konkurss studentiem par inovāciju vidi Latvijā
Lai mudinātu studentus izzināt inovācijas jēdzienu un nozīmi un atklātu viņu novērojumus attiecībā uz aktuālajām problēmām, notikumiem un iespējām inovāciju jomā, kā arī apkopotu idejas un risinājumus inovāciju vides uzlabošanai, Latvijas studenti aicināti piedalīties pētniecisko projektu konkursā "Vide inovācijām Latvijā". Vairāk informācijas šeit.
 
19. septembris Korporatīvā sociālā atbildība – modernas uzņēmējdarbības pamats
Lai iepazīstinātu uzņēmējus par sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības priekšrocībām, 2013. gada 24. septembrī LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros rīko semināru "Korporatīvā sociālā atbildība – modernas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamats". Vairāk informācijas šeit.
 
13. septembris Aicina ieteikt eksportspējīgākos un inovatīvākos uzņēmumus
Rosinot Latvijas iedzīvotājus apzināties pašmāju uzņēmumu sasniegumus eksporta tirgos, kā arī jaunu un inovatīvu produktu izstrādē, LIAA šogad pirmo reizi konkursa "Eksporta un inovācijas balva" vēsturē aicina iedzīvotājus ieteikt savus favorītus dalībai konkursā. Vairāk informācijas šeit.
 
10. septembris Savā pieredzē eksportspējīga uzņēmuma attīstīšanā dalīsies SIA "Pure Chocolate" radītāji Aivars un Pēteris Žimanti
Lai biznesa ideju autoriem, uzņēmējiem, investoriem un zinātniekiem veidotu tikšanās platformu, kā arī nodrošinātu komunikācijas, pieredzes un ideju apmaiņas iespējas, LIAA 2013. gada 20. septembrī uzņēmējdarbības uzsācējiem un attīstītājiem rīko tīklošanās semināru "Eksporta meistarklase". Vairāk informācijas šeit.