Aprīlis, 2014

28. aprīlis Latvijas uzņēmēji dodas biznesa vizītē uz ASV
No 28. aprīļa līdz 2. maijam Latvijas uzņēmēju delegācija dodas uz Bostonu, Vašingtonu un Filadelfiju Amerikas Savienotajās Valstīs. Biznesa delegācijas vizītes mērķis ir meklēt jaunus sadarbības partnerus un eksporta tirgus Latvijas ražotājiem, un tā notiek Ministru Prezidentes Laimdotas Straujumas darba vizītes ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
 
3. aprīlis Pagarināts projektu iesniegšanas termiņš atbalsta saņemšanai uzņēmumu darbības modernizācijai
Līdz šī gada 22. aprīlim pagarināts projektu iesniegšanas termiņš atbalsta saņemšanai iekārtu un aprīkojuma iegādei programmas "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 4. kārtas ietvaros. Plānots, ka aktivitātes 4. kārtas ietvaros kopējais privātā sektora investīciju apjoms Latvijas ekonomikā būs vismaz 51 miljoni eiro. Vairāk informācijas šeit.
 
2. aprīlis
LIAA sadarbībā ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociāciju, un Latvijas uzņēmumiem piedalīsies pasaules lielākajā industriālajā gadatirgū "Hannover Messe - 2014”. Izstāde notiks no 7. līdz 11. aprīlim Hannoverē, Vācijā un Latvijas nacionālajā stendā tiks kopumā pārstāvēti septiņi uzņēmumi. Vairāk informācijas šeit.