Augusts, 2014

28. augusts Sākas pieteikumu pieņemšana konkursā "Eksporta un inovācijas balva 2014"
Jau desmito gadu pēc kārtas Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra konkursa "Eksporta un inovācijas balva" ietvaros noskaidros Latvijas ekonomikas lepnumu - uzņēmumus, kas ir sasnieguši labus rezultātus biznesā un papildina Latvijas kopīgo veiksmes stāstu ar jauniem piemēriem. Vairāk informācijas šeit.
27. augusts Divpusējās sadarbības fonds veicinās Latvijas un Norvēģijas komersantu sadarbību
Lai veicinātu Latvijas komersantu sadarbību ar Norvēģijas komersantiem, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ir izsludinājusi pieteikumu pieņemšanu divpusējā sadarbības fonda atbalsta pasākumam Norvēģu finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
21. augusts Uzzini par sev piemērotāko biznesa modeli!
Šā gada. 28. augustā biznesa ideju autori un jaunie uzņēmēji tiek aicināti piedalīties tīklošanās seminārā, kurā būs iespēja saņemt atbildes uz biznesa uzsācējiem aktuāliem jautājumiem un iepazīties ar līdzīgi domājošiem jaunajiem uzņēmējiem, kā arī iedvesmoties no jau pieredzējušiem uzņēmējiem. Vairāk informācijas šeit.
19. augusts Turpinās uzdevumu pieteikšana studentu komandām "DEMOLA Latvia" rudens sezonai
Līdz 25. augustam uzņēmumi un organizācijas ir aicinātas iesniegt risināšanai DEMOLA komandām savus problēmjautājumus, kas saistīti ar produktu un pakalpojumu attīstību. Jau septembrī uzņēmēju pieteikumi tiks publicēti, lai studenti varētu ar tiem iepazīties un pieteikties dalībai jaunajā DEMOLA projektu sezonā. Vairāk informācijas šeit.
12. augusts Pirmo reizi notiks Digitālo start - up akadēmija
LIAA sadarbībā ar TechHub Riga un Bridgit! no š.g. 22. līdz 24. augustam organizē pirmo Digitālo start-up akadēmiju. Vēl līdz 15. augustam ir iespējams aizpildīt pieteikumu un nokļūt start-up akadēmijā, trīs dienu bezmaksas digitālajā piedzīvojumā, iegūstot vērtīgas zināšanas par mūsdienu digitālo mediju vidi. Vairāk informācijas šeit.
11. augusts Latvijas modes zīmoli satiekas Mentoringa programmā
Noskaidroti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētās Mentoringa  programmas šī gada otrās atlases dalībnieku pāri. Starp tiem daļa pieredzes pārņēmēju pārstāv tieši dizaina un apģērba ražošanas industriju. šogad programma norisinās divās kārtās, un tajā atbalstu saņem vairāk nekā 40 jauno uzņēmēju. Vairāk informācijas šeit.