Februāris, 2014

27. februāris
Aprīļa vidū komersantiem būs pieejams atbalsts ražošanas telpu izveidei
Šī gada aprīlī LIAA uzsāks projektu pieņemšanu programmas "Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu izveidei vai rekonstrukcijai" 2. kārtā atbalsta saņemšanai ražošanas telpu būvniecībai un rekonstrukcijai. Programmas ietvaros tiks atbalstīti vismaz 6 projekti, kuru kopējais investīciju apjoms Latvijas ekonomikā būs vismaz 20 miljoni eiro. Vairāk informācijas šeit.
 
24. februāris
Latvijas bērnu apģērbu ražotāji piedalās izstādē Maskavā
Šī gada 25.-28. februārī Maskavā izstādē "Collection Premiere Moscow" (CPM) jau otro reizi ar nacionālo stendu piedalīsies 10 Latvijas labākie bērnu apģērbu zīmoli. Ar savām kolekcijām stendā piedalīsies uzņēmumi "Ameri", "LaLina", "LK Fashion Pro", "Ulla Kids", "Paade Mode", "Petra.lv", "Pingons", "Zingers & Co", "Be Hebe" un "Rita". Vairāk informācijas šeit.
 
21. februāris
Preiļos notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju
Šī gada 6. martā Preiļos notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Seminārs Preiļos ir ceturtais no 7 semināru cikla visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.
 
21. februāris
Preiļos notiks seminārs par aktuālajām atbalsta programmām
Šī gada 6. martā Preiļos notiks seminārs "Aktuālās atbalsta programmas uzņēmējdarbībā". Semināra mērķis ir informēt komersantus par esošo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai. Par atbalsta programmām informēs LIAA, ALTUM un Latvijas Garantiju aģentūra. Vairāk informācijas šeit.
 
19. februāris
Cēsīs notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju
Šī gada 25. februārī Cēsīs notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Seminārs Cēsīs ir trešais no 7 semināru cikla visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.
 
18. februāris
Martā uzņēmumi varēs pieteikties atbalstam darbības modernizācijai 42,4 miljonu eiro apmērā
Šī gada martā LIAA uzsāks projektu pieņemšanu programmas "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 4. kārtā atbalsta saņemšanai par veiktajiem ieguldījumiem zināšanu un tehnoloģiju intensīvajos projektos. Programmas  ietvaros tiks atbalstīti vismaz 19 projekti, kuru kopējais investīciju apjoms Latvijas ekonomikā būs vismaz 51 miljons eiro. Vairāk informācijas šeit.
 
13. februāris
Jelgavā notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju
Šī gada 18. februārī Jelgavā notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Seminārs Jelgavā ir otrais no 7 semināru cikla visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.
 
7. februāris
Norisināsies efektīva treniņnometne informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem darbības attīstīšanai
Trešdien, 12. februārī, koncertzālē "Palladium" visas dienas garumā norisināsies vērienīgs pasākumu kopums informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumiem. Pasākuma aktivitātes sadalītas trīs daļās, kur katram interesentam būs iespēja apmeklēt sev piemērotāko un atrast sev atbilstošāko biznesa risinājumu. Vairāk informācijas šeit.
 
4. februāris
Rīgā notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju
Šī gada 11. februārī LIAA notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Seminārs Rīgā būs pirmais no 7 semināru cikla visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.