Janvāris, 2014

27. janvāris
Latvijas tehnoloģiju nozares uzņēmumi dodas uz Silīcija ieleju
Lai gūtu iespēju veidot kontaktus ar vietējiem investoriem un potenciālajiem korporatīvajiem partneriem un iepazītu vietējo biznesa ekosistēmu, 6 Latvijas tehnoloģiju nozares uzņēmēmumi no šī gada 28. janvāra līdz 7. februārim dodas LIAA un "StartupLatvia" organizētajā tirdzniecības misijā uz Silīcija ieleju Kalifornijā, ASV. Vairāk informācijas šeit.
 
22. janvāris
LIAA uzsāk projektu pieņemšanu videi draudzīgo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā
LIAA ir uzsākusi projektu iesniegumu pieņemšanu atklātajā konkursā – programmā "Atbalsts "zaļo" tehnoloģiju ieviešanai ražošanā", kura ietvaros ietvaros atbalsts tiks piešķirts jaunu iekārtu iegādei, publicitātes pasākumiem, pētniecības pasākumiem un zināšanu pārneses darbību finansēšanai ar projekta partneri. Vairāk informācijas šeit.
 
15. janvāris
Videi draudzīgo tehnoloģiju ieviešanai ražošanā pieejams atbalsts 7,7 miljonu eiro apmērā
No šī gada 21. janvāra līdz 20. martam LIAA uzsāks atklāto projektu konkursu "Atbalsts "zaļo" tehnoloģiju ieviešanai ražošanā", kura ietvaros ietvaros atbalsts tiks piešķirts jaunu iekārtu iegādei, publicitātes pasākumiem, pētniecības pasākumiem un zināšanu pārneses darbību finansēšanai ar projekta partneri. Vairāk informācijas šeit.
 
13. janvāris
Informēs par investīciju piesaistes rezultātiem 2013. gadā
Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēdē LIAA ziņos par pērnā gada investīciju piesaistes rezultātiem, kā arī informēs par projektiem, ar kuriem tiek strādāts šobrīd un kuros ir iespējamas papildus investīcijas. Tāpat tiks izskatīti investīciju piesaistes šķēršļi, kā šobrīd aktuālāko minot apgrūtinātās kvalificēta darbaspēka pieejamības problēmu. Vairāk informācijas šeit.