Jūlijs, 2014

17. jūlijsFestivālā "Positivus" apmeklē LIAA telti un iepūt burās!
Šogad populārākajā vasaras festivālā "Positivus" pirmo reizi būs iespēja apmeklēt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telti, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar mūzikas eksporta aktualitātēm, uzzināt par iespējām jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī piedalīties aktivitātēs un laimēt festivālam atbilstošus aksesuārus. Vairāk informācijas šeit.
14. jūlijsLIAA paraksta līgumu ar Stopiņu novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Stopiņu novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 14. jūlijā LIAA un Stopiņu novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Šī ir jau divdesmit otrā pašvaldība, ar kuru LIAA paraksta līgumu par sadarbību LIAA izstrādātās metodikas "POLARIS process" ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
8. jūlijsLatvijas apakšaveļas un furnitūras ražotāji piedalās tirdzniecības misijā Parīzē
No šā gada 3. līdz 7. jūlijam Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra organizēja Latvijas apakšveļas un furnitūras ražotāju tirdzniecības misiju uz Parīzi ar mērķi iepazīties ar tirgus tendencēm, konkurentu aktivitātēm, kā arī apmeklēt svarīgākās nozares izstādes "Mode City", "Interfiliere", un "Fatex". Vairāk informācijas šeit.
7. jūlijs104 projekti saņems ES fondu atbalstu iekārtu iegādei
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajā aktivitātē "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" ceturtās kārtas ietvaros atbalstu iekārtu iegādei saņems 104 projekti, kuru kopējā pieprasītā atbalsta summa sastāda 78 427 549,21 EUR. Kopumā aktivitātes ceturtās kārtas ietvaros LIAA komersanti iesnieguši 157 projektu iesniegumus. Vairāk informācijas šeit.