Jūnijs, 2014

30. jūnijs Ražošanas modernizācijai būs pieejami 82,2 miljoni eiro 107 projektu īstenošanai
Ņemot vērā ES fondu aktivitātes "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 4. kārtas ietvaros saņemto komersantu pieteikto projektu skaitu, šā gada 30. jūnijā Ministru Kabinets ir lēmis par programmas kopējā finansējuma palielināšanu, ar kura palīdzību varēs sniegt atbalstu 107 projektu īstenošanai. Vairāk informācijas šeit.
17. jūnijs Apbalvoti desmitā Uzņēmumu Reputācijas Topa uzvarētāji
17. jūnijā notika svinīga desmitā Uzņēmumu Reputācijas Topa apbalvošanas ceremonija, kurā tika paziņoti 2014. gada uzņēmumi ar augstāko reputāciju un desmitgades reputācijas līderi. Uzņēmumu Reputācijas Tops  šogad pulcināja Latvijas vadošo uzņēmumu vadītājus un uzņēmējus. Vairāk informācijas šeit.
16. jūnijs LIAA paraksta līgumu ar Limbažu novada pašvaldību
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Limbažu novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 16. jūnijā LIAA un Limbažu novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Šī ir jau divdesmit pirmā pašvaldība, ar kuru LIAA paraksta līgumu par sadarbību LIAA izstrādātās metodikas "POLARIS process" ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
12. jūnijs Atbalsts biznesa inkubatoru darbībai turpināsies arī pēc 2014. gada beigām
Ņemot vērā biznesa inkubatoru pausto vēlmi veikt jaunus pētījumus savu nozaru komersantu konkurētspējas celšanai, Ekonomikas ministrija strādā pie atkārtota iepirkuma izsludināšanas, lai no atlikušā 2007. - 2013. gada plānošanas perioda finansējuma finansētu reģionālos biznesa inkubatorus līdz 2015. gada beigām. Vairāk informācijas šeit.
12. jūnijs Diskutēs par ķīmiskās rūpniecības nozares uzņēmēju iespējām paplašināt biznesu
Uzņēmējdarbības vide, efektīvas loģistikas ķēde un kravu transportēšana ir galvenās tēmas, par kurām divas dienas, 16. un 17. jūnijā Ventspilī diskutēs ķīmiskās rūpniecības nozares uzņēmēji Latvijas – Krievijas biznesa konferencē "Ventspils brīvosta: iespējas rūpniecības uzņēmumiem". Vairāk informācijas šeit.
11. jūnijs Eksporta forums 2014
Šī gada 17. un 18. jūnijā Rīgā norisināsies eksportam veltīts pasākums "Eksporta forums 2014", kurā Latvijas eksportētājiem būs iespēja diskutēt un saņemt konsultācijas par reputāciju un tās nozīmi uzņēmuma tēlam, kā arī veiksmīgai produkta vai pakalpojuma virzīšanai ārvalstu tirgos.  Vairāk informācijas šeit.
6. jūnijs Viena no pasaulē vadošajām ķīmiskās rūpniecības kompānijām atvērs biznesa pakalpojumu centru Rīgā
Cabot Corporation šoruden Rīgā atvērs Eiropas reģiona biznesa pakalpojumu centru, nodrošinot darba vietas vismaz 120 cilvēkiem. Šādu lēmumu uzņēmums pieņēmis, pateicoties efektīvam Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas valdības darbam, un Latvijā jau strādājošu ASV investoru rekomendācijām. Vairāk informācijas šeit.
5. jūnijs 16 pieredzējuši uzņēmēji kļūs par padomdevējiem biznesa uzsācējiem
Pieredzējuši uzņēmēji šomēnes kļūst par padomdevējiem, mentoriem un atbalstu 21 jaunajam uzņēmējam, kuri vēl tikai sāk savu ceļu biznesa pasaulē. Šāda iespēja uzņēmējiem dota Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētās Mentoringa programmas ietvaros. Šogad mentoru lomās iejutīsies arī sabiedrībā zināmi uzņēmēji. Vairāk informācijas šeit.
4. jūnijs Iepazīstinās ar nozīmīga ASV investora ienākšanu Latvijā
6. jūnijā pulksten 10.40 Ministru Kabineta preses konferenču zālē notiks preses konference, kurā mediji tiks iepazīstināti ar nozīmīga ASV investora ienākšanu Latvijā. Konferencē piedalīsies arī ASV investoru pārstāvji, kuri sniegs informāciju par sava uzņēmuma plāniem un attīstības iecerēm Latvijā, investīciju apjomu un plānoto jauno darbavietu skaitu. Vairāk informācijas šeit.
3. jūnijs Latvijas koka māju ražotāji piedalās tirdzniecības misijā Nīderlandē, Beļģijā un Francijā
LIAA organizētajā tirdzniecības misijā Briselē (Beļģija), Nantē (Francija) un Groningenā (Nīderlande) piedalās Latvijas koka māju un koka karkasu ražotāji. Tirdzniecības misijas laikā Latvijas uzņēmēji veido kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem – arhitektiem, nekustāmo īpašumu attīstītājiem un būvniekiem. Vairāk informācijas šeit.
3. jūnijs Latvijas uzņēmumi piedalīsies starptautiskajā inženiernozaru izstādē "Subcon - 2014"
No 3. līdz 5. jūnijam Birmingemā, Apvienotajā Karalistē norisinās starptautiskā inženiernozaru piegāžu un kooperācijas izstāde, kurā šogad piedalās deviņi Latvijas uzņēmumi.  Izstāde tiek rīkota jau vairāk nekā 30 gadus, kopā pulcējot metālapstrādes, autobūves, elektronikas kā arī citu nozaru pārstāvjus. Vairāk informācijas šeit