Maijs, 2014

30. maijs Latvijai visstraujāk augošais ārvalstu investīciju apjoms un darba vietu skaits Baltijā
Starptautiskās kompānijas EY jaunais pētījums par 2013. gada investīciju vidi Eiropā vēsta par ārvalstu investīciju projektu skaita četrkārtīgu pieaugumu, kā arī piecreiz lielāku izveidoto darba vietu skaitu Latvijā salīdzinājumā ar 2012. gadu, kas norāda uz Latvijas straujāko izaugsmi starp visām trīs Baltijas valstīm. Vairāk informācijas šeit
23. maijs Valdība un investori diskutēs par investīciju vides uzlabošanu
Piektdien, 30. maijā, notiks 18. valdības un Ārvalstu investoru padomes Latvijā tikšanās. Tās būtiskākās tēmas ir makroekonomikas un nodokļu politika, investīciju drošība un aizsardzība, veselības aprūpe, kā arī intelektuālā īpašuma aizsardzība. Sanāksmes dalībnieki apspriedīs arī progresu 2013. gadā izvirzītajās prioritātēs. Vairāk informācijas šeit.
21. maijs Latvijas – Francijas ekonomikas forumā veicinās valstu biznesa sadarbību
Lai veicinātu kontaktu dibināšanu starp Latvijas un Francijas uzņēmumiem biznesa sadarbības un eksporta veicināšanai, š.g. 22. maijā viesnīcā "Radisson Blu Daugava Hotel" notiks Latvijas – Francijas ekonomikas forums, kurā piedalīsies Francijas uzņēmēji,  ieinteresētie Latvijas uzņēmumi, kā arī plaši tiks pārstāvēti Latvijas- Francijas kopuzņēmumi. Vairāk informācijas šeit.
13. maijs Sākusies pieteikšanās jauno uzņēmēju TV sacensībām "Firmas noslēpums"
No pirmdienas, 12. maija, ir sākusies pieteikšanās jauno uzņēmēju televīzijas sacensību "Firmas noslēpums" jaunajai sezonai. LIAA organizētā konkursa mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, tādēļ aicināti pieteikties visi, kuriem ir idejas un vēlme tās attīstīt. Vairāk informācijas šeit.
9. maijs Ja būs pieprasījums, ražošanas modernizācijai tiks novirzīti vēl vismaz 20 miljoni eiro
ES fondu aktivitātes "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 4. kārtas ietvaros komersanti kopumā iesnieguši 157 projektu iesniegumus, kas būtiski pārsniedz iepriekšējās kārtās novēroto komersantu aktivitāti. Ekonomikas ministrija nepieciešamības gadījumā ir gatava palielināt kopējo pieejamo finansējumu. Vairāk informācijas šeit.