Marts, 2014

25. marts
LIAA paraksta līgumu ar Mārupes novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Mārupes novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 25. martā LIAA un Mārupes novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Šī ir jau deviņpadsmitā pašvaldība, ar kuru LIAA paraksta līgumu par sadarbību LIAA izstrādātās metodikas "POLARIS process" ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
 
25. marts

 

Komercializācijas reaktorā satiksies ideju autori un to īstenotāji
Sadarbībā ar LIAA šonedēļ, 28. un 29. martā, Rīgā jau astoto reizi notiks starptautiskā tehnoloģiju attīstības un komercializācijas projekta "Commercialization Reactor" jeb Komercializācijas reaktora augsto tehnoloģiju attīstības un komercializācijas pasākums. Projekts līdz šim Latvijā ir radījis vairāk nekā 30 strauji augošus un veiksmīgus uzņēmumus. Vairāk informācijas šeit.
 
18. marts
No 22. aprīļa komersanti varēs pieteikties atbalstam ražošanas telpu izveidei
Šī gada 22. aprīlī LIAA uzsāks projektu iesniegumu pieņemšanu programmas "Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu izveidei vai rekonstrukcijai" 2. kārtas ietvaros. Aktivitāte paredz finansējumu piešķiršanu ēku būvniecība, renovācija vai rekonstrukcija, kas saistīta ar ražošanas ēku izveidi. Kopējais pieejamais finansējums ir 10 miljoni eiro. Vairāk informācijas šeit.
 
14. marts Līdz 7. aprīlim varēs pieteikties uzņēmumu modernizācijas programmā
Šī gada 21. martā LIAA uzsāks projektu iesniegumu peiņemšanu programmas "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 4. kārtas ietvaros. Aktivitāte paredz finansējumu piešķiršanu iekārtu un aprīkojuma, kas palīdzētu uzņēmumam modernizēties un sākt jaunu, ienesīgāku preču ražošanu, iegādei. Kopējais pieejamais finansējums ir 42,4 miljoni eiro. Vairāk informācijas šeit.
 
13. marts Limbažos notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju
Šī gada 26. martā Limbažos notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja". Semināra mērķis ir informēt par kvalitatīvu mājokļu renovāciju, kā arī ēkas uzturēšanu pēc renovācijas. Seminārs Limbažos ir piektais no 7 semināru cikla visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.