Novembris, 2014

27. novembris Biznesa forumā diskutēs par veiksmīgas uzņēmējdarbības faktoriem
Šā gada 4. decembrī LIAA aicina uzņēmējus, uzņēmējdarbības iesācējus, kā arī citus biznesa vides pārstāvjus uz gada lielāko un nozīmīgāko uzņēmējdarbībai veltīto pasākumu – LIAA Biznesa forumu. Šogad forumā ārvalstu un vietējie eksperti prezentēs savas idejas, kā arī diskutēs par uzņēmējdarbībai nozīmīgām tēmām. Vairāk informācijas šeit.
24. novembris Gruzijā sākas Latvijas dienas "Taste Latvia" 2014
Ar dažādiem biznesa un radošajiem pasākumiem Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi 24. novembrī sākas Latvijas dienas  "Taste Latvia". Latvijas dienu ietvaros Tbilisi Gruzijas iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar latviešu mūsdienu ēdieniem, notiks Latvijas modes skate, kā arī Latvijas-Gruzijas biznesa forums. Vairāk informācijas šeit.
19. novembris Pieejams atbalsts komersantiem jaunu produktu un tehnoloģiju ar samazinātu ietekmi uz vidi ieviešanai ražošanā
LIAA) šā gada 14. novembrī izsludinājusi pieteikšanos Norvēģijas finanšu instrumenta 2009. - 2014. gada perioda programmas "Inovācijas „zaļās” ražošanas jomā" atklāta projektu konkursa atlases otrajā kārtā. Projekta iesniegumus var iesniegt līdz 2015. gada 16. janvārim. Kopējais konkursa ietvaros pieejamais finansējums ir  6 273 320 EUR. Vairāk informācijas šeit.
14. novembris Pop-up veikalā Tokijā tiek prezentēti Latvijas ražotāju preču zīmoli
No 12. līdz 18. novembrim LIAA pārstāvniecība Japānā sadarbībā ar Latvijas vēstniecību un uzņēmumu Isetan Mitsukoshi Ltd. organizē Latvijas preču pop-up veikalu vispazīstamākajā Japānas universālveikalā Isetan Shinjuku Departament Store. Šoreiz pop-up veikalā tiek prezentēti vairāki apģērbu un  interjera zīmoli. Vairāk informācijas šeit.
5. novembris 13. novembrī Liepājā notiks starptautiskais uzņēmējdarbības forums
Starptautiskajā uzņēmējdarbības forumā Liepājā piedalīsies ārvalstu un vietējie eksperti un uzņēmēji, lai dalītos pieredzē, apspriestu biznesa iespējas ārvalstu tirgos, dibinātu kontaktus, kā arī diskutētu par dažādiem uzņēmējdarbības jautājumiem. Forums sāksies 2014. gada 13. novembrī pulksten 10.00 Liepājas Olimpiskajā centrā. Vairāk informācijas šeit.
3. novembris Latvijas un Norvēģijas "zaļie" uzņēmēji dalās ar pieredzi
2014. gada 31. oktobrī notika ceturtais sadarbības pasākums Norvēģijas finanšu mehānisma programmas "Inovācijas „zaļās” ražošanas jomā" biletariālā fonda ietvaros. Norises vieta bija Oslo zinātnes parks (Forskningsparken), Oslo, Norvēģija. Latviju pārstāvēja 10 komercsabiedrības. Vairāk informācijas šeit.