Septembris, 2014

29. septembris Jaunu tirgu apgūšanai būs pieejami 4 miljoni eiro
LIAA administrētajam ERAF projektam "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ir piešķirts papildus finansējums 4 miljonu eiro apmērā, lai organizētu eksporta atbalsta pasākumu kopumu Latvijas komersantiem jaunu eksporta tirgu apgūšanai. Vairāk informācijas šeit.
23. septembris POLARIS forumā diskutēs par uzņēmējdarbības vides jautājumiem
LIAA šā gada 24. septembrī rīko otro POLARIS forumu. Kopā ar starptautiski atzītiem ekspertiem, uzņēmējiem, investoriem, pašvaldību vadītājiem un zinātnisko institūciju pārstāvjiem tiks diskutēts par investīciju piesaistei nozīmīgiem uzņēmējdarbības vides jautājumiem. Vairāk informācijas šeit.
12. septembris Topošajiem uzņēmējiem mācīs idejas pārvērst veiksmīgā biznesā
Lai veicinātu pašmāju ekonomikas attīstību un sekmētu jaunu uzņēmumu veidošanos, LIAA no šā gada 22. septembra organizēs īpašu semināru un konsultāciju ciklu, kura ietvaros topošie uzņēmēji no visas Latvijas tiks aicināti apgūt vienkāršus, bet efektīvus paņēmienus, kā savas idejas pārvērst dzīvotspējīgā biznesā. Vairāk infirmācijas šeit.
8. septembris Ar viesošanos "Draugiem.lv" tiek atklāta skolēnu vizīšu sezona
Ar četrām vizītēm SIA "Draugiem.lv" aizsākas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotās vidusskolēnu vizītes Latvijas uzņēmumos. Vizīšu mērķis ir padziļināt skolēnu izpratni par uzņēmējdarbību, iepazīstot reālus uzņēmumus, mazināt stereotipus par uzņēmējdarbību pedagogu un jaunatnes vidū un aicināt skolēnus pašus pievērsties inovatīvu ideju radīšanai. Vairāk informācijas šeit.
1. septembris Svinīgā pasākumā tiks atklāts jau astotais "Ideju kauss"
Trešdien, 2014. gada 3. septembrī pulksten 11.00 vīna telpā "TINTO", Elizabetes ielā 61, ar svinīgu pasākumu tiks atklāts konkurss "Ideju kauss", kuru jau astoto gadu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).Topošie uzņēmēji savas idejas var iesniegt no 2014. gada 3. septembra līdz 2014. gada 16. oktobrim. Vairāk informācijas šeit.