Aprīlis, 2015

22. aprīlis Liepājā uzņēmējus iepazīstinās ar aktuālākajām valsts atbalsta programmām
Lai iepazīstinātu ar šobrīd pieejamajām aktuālākajām valsts atbalsta programmām, 2015. gada 29. aprīlī Liepājā notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Liepājas Domes rīkots seminārs "Atbalsta iespējas uzņēmējiem". Semināra interesentiem būs iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas. Vairāk informācijas šeit.
17. aprīlis Vēl mēnesi var iesniegt pieteikumus konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015"
Aicinām līdz 2015. gada 15. maijam iesniegt pieteikumus konkursā "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015" informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros. Šogad energoefektivitāte tiks vērtēta renovētām daudzdzīvokļu ēkām, daudzdzīvokļu ēkām - jaunbūvēm, sabiedriskām ēkām, vienģimenes ēkām un industriālām ēkām. Vairāk informācijas šeit.
13. aprīlis Latvijas uzņēmumi piedalīsies starptautiskajā inženiernozaru izstādē "Hannover Messe 2015"
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Latvijas augstskolas un zinātniskie institūti, kā arī uzņēmumi ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociācijas MASOC atbalstu piedalīsies pasaules lielākajā industriālajā gadatirgū "Hannover Messe - 2015" Hannoverā, Vācijā, no 2015. gada 13. līdz 17. aprīlim. Vairāk informācijas šeit.
9. aprīlis RTU parakstīs līgumu ar LIAA par biznesa inkubatoru veidošanu
Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) parakstīs līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par biznesa inkubatoru izveidi un apsaimniekošanu Cēsīs un Madonā. Šis ir pirmais biznesa inkubatora pakalpojumu sniegšanas līgums, ko LIAA noslēdz ar kādu no Latvijas augstskolām. Vairāk informācijas šeit.
7. aprīlis Latvijas uzņēmēji dodas biznesa vizītē uz Austriju
Lai paplašinātu divpusējo sadarbību, no 2015. gada 8. līdz 9. aprīlim Latvijas uzņēmēju delegācija 25 uzņēmumu sastāvā dodas uz Vīni, lai piedalītos Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa vizītē Austrijā. Biznesa vizītes mērķis ir atrast jaunus eksporta tirgus, piesaistīt investīcijas un tikties ar Austrijas uzņēmējiem. Vairāk informācijas šeit.
1. aprīlis Informēs par investīciju piesaistes rezultātiem 2014. gadā
Ceturtdien, 2. aprīlī, Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadībā notiks kārtējā Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde, kurā LIAA ziņos par 2014. gada investīciju piesaistes rezultātiem un aktualitātēm. Darba kārtībā ir iekļauti jautājumi arī par aktuālajiem investīciju projektiem. Vairāk informācijas šeit.