Liepājā uzņēmējus iepazīstinās ar aktuālākajām valsts atbalsta programmām

Lai iepazīstinātu ar šobrīd pieejamajām aktuālākajām valsts atbalsta programmām, 2015. gada 29. aprīlī Liepājā notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Liepājas Domes rīkots seminārs "Atbalsta iespējas uzņēmējiem".

Seminārā interesenti tiks iepazīstināti ar LIAA administrētajām programmām, kā arī tiks sniegta praktiska informācija par programmu "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" neliela apjoma grantu shēmas ietvaros. Seminārā apmeklētāji tiks informēti par aktivitātes pamatnosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, kā arī par vērtēšanas kritērijiem.

Tāpat uzņēmēji tiks iepazīstināti ar Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmu un Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmu, kā arī ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. principiem.

Pēc semināra interesentiem būs iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas.

Semināra programma

Bezmaksas seminārs "Atbalsta iespējas uzņēmējiem" notiks 29. aprīlī pulksten 14:00 Liepājas pilsētas Domē, Lielajā zālē (Liepājā, Rožu iela 6). Sīkāka informācija un pieteikšanās rakstot e-pastu uz linda.grinfelde@liaa.gov.lv.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv