Februāris, 2015

24. februāris LIAA paraksta līgumu ar Alūksnes novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
2015. gada 24. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols un Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Alūksnes novads ir jau divdesmit piektā pašvaldība, ar kuru LIAA slēdz līgumu. Vairāk informācijas šeit.
12. februāris
Kā sagatavot biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu?
LIAA sadarbībā ar starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum" aicina inženierzinātņu un citu nozaru projektu autorus piedalīties apmācību, treniņu un konsultāciju programmā "Kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu  finansējumu to tālākai attīstīšanai" un kontaktbiržā ar investoriem. Vairāk informācijas šeit.
9. februāris LIAA paraksta līgumu ar Carnikavas novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Carnikavas novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 2015. gada 9. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors un Carnikavas novada domes priekšsēdētāja parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.
4. februāris LIAA paraksta līgumu ar Ropažu novada pašvaldību
2015. gada 4. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols un Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Ropažu novads ir jau divdesmit trešā pašvaldība, ar kuru LIAA slēdz līgumu. Vairāk informācijas šeit.