Jūnijs, 2015

16. jūnijs Paraksta līgumu par sadarbību tūrismā ar Ķīnas pilsētu Ninbo
No 8. līdz 12. jūnijam Džedzjanas provinces galvaspilsētā Ninbo norisinājās pirmā Ķīnas un Centrāl- un Austrumeiropas (CAE) valstu Investīciju un tirdzniecības izstāde "CEEC Investment and Trade Expo 2015", kuras laikā tika parakstīts līgums par sadarbību tūrismā ar Ķīnas pilsētu Ninbo. Vairāk informācijas šeit.
9. jūnijs Milānā atklās Latvijas dienas Itālijā
Lai iepazīstinātu Itāliju ar Latvijas produktu garšu, sekmētu tirgū jau esošo Latvijas uzņēmumu produkcijas noietu, paplašinātu divpusējo sadarbību un veicinātu Latvijas tēla atpazīstamību, 2015. gada 10. jūnijā tiks atklātas Latvijas dienas Itālijā "Taste Latvia - Assapora la Lettonia". Vairāk informācijas šeit.
3. jūnijs Latvijas koka ražotāji tiksies ar aģentiem Nīderlandē
2015. gada 4. līdz 5. jūnijā Latvijas koka apstrādes uzņēmumi brauc tirdzniecības misijā uz Nīderlandi un Beļģiju, lai tiktos ar potenciālajiem aģentiem un izplatītājiem. Misijā piedalās Būvnieku Alianse, Eco House International, Staļi un Riga Chair. LIAA pārstāvēs vēl 14 Latvijas uzņēmumus no mēbeļu ražošanas, pārtikas un metālapstrādes industrijām. Vairāk informācijas šeit.