Maijs, 2015

29. maijs Latvijas uzņēmēji dodas biznesa vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem
Lai paplašinātu divpusējo sadarbību un meklētu jaunus eksporta tirgus, šī gada 1. un 2.jūnijā  Latvijas uzņēmēju delegācija dodas biznesa vizītē uz Abū Dabī un Dubaiju. Uzņēmēju vizīti organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), un tā notiks  Latvijas Republikas Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča darba vizītes ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
26. maijs LIAA prezentēs eksporta pakalpojumu platformu Magnetic Latvia un godinās uzņēmumus ar augstāko reputāciju
Eksporta forums Magnetic Latvia, šogad notiks 28. un 29. maijā. Pasākumā tiks prezentēta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) izveidotā pakalpojumu platforma Magnetic Latvia valsts eksportējošo uzņēmumu spēcināšanai, kā arī tiks godināti uzņēmumi ar augstāko reputāciju 2015. gadā. Vairāk informācijas šeit.
21. maijs Konferencē vienkopus būs pieejama informācija par uzņēmējdarbības atbalsta iespējām Eiropas Savienībā
LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros, 2015. gada 26. maijā organizē konferenci "Eiropas Biznesa atbalsta tīkls uzņēmējdarbības attīstībai". Pasākumā vienkopus tiks prezentēta informācija par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības veikšanai Eiropas Savienībā, pieejamajiem finanšu atbalsta mehānismiem un inovācijas kapacitātes celšanu.  Vairāk informācijas šeit.
19. maijs Latvijas ražotāji piedalās lielākajā privāto preču zīmju ražotāju izstādē Eiropā
Latvijas pārtikas un dzērienu ražotāji piedalās Eiropas nozīmīgākajā privāto preču zīmju izstādē "World of Private Label 2015". Izstāde norisinās divas dienas – 19. un 20.maijā, Amsterdamā, Nīderlandē. Savu produkciju privāto preču zīmju iepircējiem piedāvās 23 uzņēmumi no Latvijas. Vairāk informācijas šeit.
18. maijs 3. jūnijā aicinām biznesa uzsācējus uz semināru par aizdevumu un riska kapitāla programmām
Rīgā notiks seminārs "Aizdevumu un riska kapitāla programmas biznesa uzsācējiem". Pasākuma laikā topošie un esošie uzņēmēji tiks informēti par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā arī par plānotajiem ES fondu atbalsta pasākumiem 2014 .- 2020. gada plānošanas periodā. Vairāk informācijas šeit.
15. maijs Šogad LIAA Eksporta forumā diskutēs par networking nozīmi biznesā
LIAA šā gada 28. un 29. maijā rīko Eksporta forumu Magnetic Latvia 2015, kurā Latvijas eksportētājiem būs iespēja diskutēt par networking nozīmi biznesa veidošanā un saņemt praktiskus padomus lielo tirgu apgūšanā. Forumā tiks prezentēta eksporta pakalpojumu platforma Magnetic Latvia valsts eksportējošo uzņēmumu spēcināšanai.Vairāk informācijas šeit.
11. maijs Apmācību, treniņu un konsultāciju programma un kontaktbirža biznesa ideju autoriem
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina 2015. gada 15.-16. jūnijā inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) jaunsāktu uzņēmumu un biznesa projektu autorus uz apmācību, treniņu un konsultāciju programmu par tēmu - kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai. Vairāk informācijas šeit.
7. maijs Atklāts "Allnex" biznesa pakalpojumu centrs
SIA "Allnex Latvia SIA" Rīgā attīstīs biznesa apvienoto pakalpojumu centru, kas vienuviet nodrošinās vismaz 120 darba vietas finanšu, iepirkumu, personāla vadības un datu pārvaldības pakalpojumu jomā. Šādu lēmumu uzņēmums, kura gada apgrozījums ir vairāk nekā 1,5 miljardi ASV dolāru, pieņēmis, konsultējoties ar LIAA. Vairāk informācijas šeit.
6. maijs Starptautiskā ķīmiskās nozares kompānija "Allnex" Rīgā atvērs jaunu biznesa pakalpojuma centru
Viena no pasaulē vadošajām ķīmiskās nozares kompānijām "ALLNEX" Rīgā oficiāli atvērs jaunu biznesa pakalpojumu centru, kas atradīsies "Astras Biznesa Centrs" ēkā. Pirms centra oficiālās atklāšanas "Allnex" vadības pārstāvji tiksies ar ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu, lai pārrunātu uzņēmuma plānus un attīstības ieceres Latvijā. Vairāk informācijas šeit.