Marts, 2015

31. marts LIAA uzsāk projektu pieņemšanu videi draudzīgo inovāciju izstrādei
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk projektu pieņemšanu programmā "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" neliela apjoma grantu shēmas projektu iesniegumu atlases trešās kārtas ietvaros. Projektu pieņemšana turpināsies līdz 2015. gada 1. jūnijam (ieskaitot). Plašāka informācija pieejama šeit.
20. marts LIAA notikumu kalendārs laika posmā no 2015. gada 22. līdz 29. martam
22. martā Londonā sāksies pārtikas un dzērienu ražotāju starptautiskajā izstādē "The international food & drink event" (IFE 2015), kurā ar LIAA organizēto nacionālo stendu tiks pārstāvēti arī 14 Latvijas uzņēmēji. Savukārt 23. martā sāksies Latvijas lauksaimniecības un pārtikas nozares uzņēmēju vizīte Uzbekistānā (Taškentā)  un Kazahstānā (Astanā, Almati). Vairāk informācijas šeit.
17. marts 25. martā Ekonomikas ministrijā notiks E-komercijas seminārs uzņēmējiem
Seminārā tiek plānots iepazīstināt dalībniekus ar aktualitātēm e-komercijas jomā: par jaunākajiem "labās prakses" piemēriem, iespējām un izaicinājumiem Latvijā un vienotajā ES iekšējā tirgū, šķēršļiem veiksmīgas e-komercijas veikšanai un iespējamiem risinājumiem to novēršanai.  Vairāk informācijas šeit.
16. marts Latvijas uzņēmēji dodas vizītē uz Norvēģijas Karalisti
No 2015. gada  gada 18. līdz 19. martam plaša Latvijas uzņēmēju delegācija dodas uz Norvēģijas Karalistes galvaspilsētu Oslo, lai piedalītos Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa vizītē. Vizītes mērķis ir paplašināt divpusējo sadarbību, meklējot jaunus eksporta tirgus ražotājiem, un piesaistītu investīcijas. Vairāk informācijas šeit.
9. marts LIAA notikumu kalendārs laika posmā no 2015. gada 9. līdz 15. martam
2015. gada 9.-15. martā sagaidāmi vairāki nozīmīgi notikumi. Izstāde "Maison & Objet Asia 2015" Singapūrā, kā arī semināri "Vai nākotnes dizaina tendences ietekmē šodienas uzņēmējdarbību? Kā tās iespējams paredzēt un kā tām ļaut strādāt jūsu labā?" un "Austrija – biznesa galamērķis Eiropas sirdī" Rīgā. Vairāk informācijas šeit.