LIAA notikumu kalendārs laika posmā no 2015. gada 9. līdz 15. martam

Otrdien, 10. martā, Singapūrā sāksies starptautiskā interjera dizaina priekšmetu izstāde "Maison & Objet Asia 2015", kurā  ar LIAA organizēto nacionālo stendu tiks pārstāvēti arī Latvijas uzņēmēji.

"Maison & Objet Asia" demonstrē labāko apgaismes, aksesuāru, tekstila un jaunāko tehnoloģiju jomā. Izstādē īpaši uzsvērta  produktu augstvērtīgā kvalitāte, inovatīvi risinājumi un tendences, kas ietver gan mūsdienīgas nianses, gan radošus un individuālus risinājumus.

Izstādē Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies  SIA ARS TELA, SIA BOXETTI, SIA A.DEW, SIA Studija Naturals, SIA MAFFAM FREEFORM, SIA Angel Glass Design un SIA Munio Home.

Izstāde norisināsies līdz 13. martam.

Pirmajā gadā šajā izstādē tika pārstāvēti 270 Eiropas un Āzijas zīmoli, tajā ieradās 10 300 apmeklētāju no 113 valstīm un vairāk nekā 300 žurnālistu.

Otrdien, 10. martā, Rīgā, LIAA konferenču zālē (Pērses ielā 2) notiks seminārs "Vai nākotnes dizaina tendences ietekmē šodienas uzņēmējdarbību? Kā tās iespējams paredzēt un kā tām ļaut strādāt jūsu labā?".

Seminārs norisināsies divās daļās. Pirmajā daļā lekciju vadīs Skandināvijas un Ziemeļu reģiona vadošais tendenču eksperts Stefans Nilssons, bet otrajā daļā būs praktiska nodarbība, kuras dalībniekiem būs iespēja izmēģināt, cik viegli vai grūti ir paredzēt nākotnes dizaina tendences.

Seminārs notiks angļu valodā. Dalība tajā bez maksas.

Pasākums notiek  LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta un radošās darbības nedēļas RADI! ietvaros.

Piektdien, 13. martā, Rīgā, LIAA konferenču zālē ( Pērses ielā 2) notiks seminārs "Austrija – biznesa galamērķis Eiropas sirdī".

Seminārā interesenti tiks iepazīstināti ar Austrijas tirgus īpatnībām un attīstības tendencēm, tiks sniegti derīgi padomi tiem, kas plāno uzņēmējdarbības aktivitātes Austrijā.

Semināru rīko LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv