Oktobris, 2015

16. oktobrisBaltkrievijā notiks Latvijas dienas "Taste Latvia"
No 20. oktobra līdz 20. novembrim ar Latvijā ražotām precēm, pavāru meistarklasēm, dažādiem pasākumiem un Latvijas dizaina produkcijas prezentācijām  varēs iepazīties Baltkrievijas iedzīvotāji. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) mārketinga pasākuma ietvaros notiks Latvijas dienas "Taste Latvia - Адчуй Латвію". Vairāk informācijas šeit.
15. oktobrisLatvijas uzņēmēji piedalās Frankfurtes grāmatu mesē
Arī šogad Latvijas stenda temats ir "Latvian diamonds", lai rosinātu tā apmeklētājus aizdomāties par literatūras darbiem kā dimantiem, kas lielai daļai pasaules lasītāju vēl jāatklāj. Šogad stendu papildina multimediālu ekspozīcija “RAIŅA T ELPA. Latvijas stendā ir pārstāvēti 18 uzņēmēji un biedrības. Vairāk informācijas šeit.
13. oktobrisLIAA paraksta līgumu ar Alojas novada pašvaldību
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Alojas novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 2015. gada 13. oktobrī  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Alojas novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.
12. oktobrisLIAA paraksta līgumu ar Lielvārdes novada pašvaldību
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Lielvārdes novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, 2015. gada 12. oktobrī LIAA direktors Andris Ozols un Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Jānis Āboliņš parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.
8. oktobrisKonkursa "Eksporta un inovācijas balva 2015" otrajā kārtā izvirzīti 32 uzņēmumi
Konkursa četrās kategorijās iesniegti 105 pieteikumi no uzņēmumiem visā Latvijā. Noslēgusies konkursa pirmās kārtas rezultātu apkopošana un izvērtēšana, un konkursa 2. kārtai ir izvirzīti 32 uzņēmumi. Otrā kārta ietver uzņēmumu apmeklējumus un konkursam pieteikto produktu vai pakalpojumu prezentācijas, kā arī intervijas ar uzņēmējiem. Vairāk informācijas šeit.
7. oktobrisNotiks starptautiskais uzņēmējdarbības forums Rēzeknē
2015. gada 29. oktobrī Rēzeknē norisināsies starptautiskais uzņēmējdarbības forums "Discover Business Opportunities in Latvia – Global Business Forum". Forumā piedalīsies ārvalstu un vietējie eksperti un uzņēmēji, lai dalītos pieredzē, apspriestu biznesa iespējas ārvalstu tirgos, dibinātu kontaktus, kā arī diskutētu par dažādiem uzņēmējdarbības jautājumiem. Vairāk informācijas šeit.
5. oktobrisParakstīts līgums ar Ķekavas novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Līgums paredz regulāru savstarpēju informācijas apmaiņu un atbalstu investīciju projektu piesaistīšanā un realizēšanā, kā arī paplašina pašvaldības sadarbību ar esošajiem un potenciālajiem investīciju projektu īstenotājiem. Ķekavas novada pašvaldība ir jau divdesmit devītā pašvaldība, kas noslēdz līgumu. Vairāk informācijas šeit.