Aprīlis, 2016

22. aprīlis Pasaules lielākajā industriālajā gadatirgū "Hannover Messe 2016"  Latviju pārstāvēs 14 uzņēmumi
Šogad Latvija atzīmē savas dalības divdesmitgadi. Latvijas nacionālie stendi ir izvietoti divās tematiskajās ekspozīcijās – „Piegādes industrijai” (Industrial Supply) un “Enerģija” (Energy). Vairāk informācijas šeit.
14. aprīlis LIAA Tūrisma departaments rīko pirmo fotoceļojumu Latvijā ar mirkļbirku # InstaTripLV
Brauciena dalībnieki un organizētāji aicina sestdien ielūkoties “Instagram” un sekot mirkļbirkām  #enjoylatvia” un “#instatriplv”, kur būs iespējams iepazīties ar dalībnieku ceļojuma iespaidiem. Vairāk informācijas šeit.
13. aprīlis Latvijas uzņēmēji apmeklē Pekinu, lai piedalītos seminārā par Ķīnas–Latvijas biznesa un kultūras apmaiņu
Ķīnas valdības pārstāvji un dažādu nozaru eksperti seminārā Latvijas pārstāvjiem sniegs informāciju par Ķīnas ekonomiku, mazo un vidējo uzņēmumu attīstības un starptautiskās sadarbības iespējām, Ķīnas politiku un aktivitātēm ārvalstu investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.
5. aprīlis LIAA mērķtiecīgāk veicinās inovācijas un tehnoloģiju pārnesi
Uzņēmēju un pētnieku sistemātiskas sadarbības veidošanai tiek paplašinātas LIAA funkcijas, tādējādi nodrošinot, ka valsts aģentūra aktīvi iesaistās un pilnveido savu kompetenci zināšanu un tehnoloģiju pārneses aktivitāšu veicināšanā un inovācijas procesa sekmēšanā kopumā. Vairāk informācijas šeit.