Februāris, 2016

24. februāris Ieguldītais darbs tūrisma mārketinga aktivitātēs 2015. gadā devis teicamu rezultātu
Aizvadītajā gadā turpināja samazināties tūristu plūsma no Krievijas, kas daudzus gadus bijusi Latvijas tūrisma tirgus līdere. Tomēr krievu tūristu skaita kritumu par 31,5 % pagājušajā gadā ir kompensējuši citu valstu tūristi. Vairāk informācijas šeit.
16. februāris Parakstīts līgums ar Daugavpils novada pašvaldību
Daugavpils novada pašvaldība ir jau trīsdesmit ceturtā pašvaldība, ar kuru LIAA paraksta līgumu par sadarbību investīciju piesaistē, LIAA izstrādātās ārvalstu tiešo investīciju piesaistes metodikas "POLARIS process" ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
12. februāris Rāmkalnu sukādēm zelta medaļa Maskavas izstādē "ProdExpo"
Pārtikas ražotājs "Rāmkalni" saņēmis Zelta medaļu Maskavā notiekošajā starptautiskajā pārtikas un dzērienu izstādē "ProdExpo" par produktu "Sukāžu Asorti". Latviju nacionālajā stendā prezentē 9 uzņēmumi. Vairāk informācijas šeit.
1. februāris LIAA paraksta līgumu ar Brocēnu novada pašvaldību
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Brocēnu novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, š.g. 1. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Brocēnu novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.