Maijs, 2016

27. maijs Valdība un investori vienojas par prioritātēm investīciju vides uzlabošanai Latvijā
20. valdības un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (ĀIPL) sēdē tās dalībnieki vienojās, ka šī gada prioritātes ir ilgtspējīga tautsaimniecības izaugsme, tiesiskums un likuma vara, darbaspēka pieejamība un izglītība, ēnu ekonomikas apkarošana. Vairāk informācijas šeit.
19. maijs Japāņu tūrisma operatoru vizīte Latvijā
Galvenā uzmanība tiks pievērsta Latgalei, kur pagājušajā vasarā viesojās Japānas žurnālistu grupa un bija ļoti apmierināta ar šajā reģionā redzēto. Akcents uz Latgales apceļošanu tika likts arī šajā pavasarī rīkotajā tūrisma seminārā Latvijas vēstniecībā Tokijā. Vairāk informācijas šeit.
10. maijs Apstiprināta Inovāciju motivācijas atbalsta programma
Motivācijas programmas mērķis ir motivēt perspektīvu ideju autorus uzsākt uzņēmējdarbību, izstrādājot inovatīvus risinājumus un uzsākot to ražošanu. Plānotais programmas īstenošanas uzsākšanas termiņš ir 2016. gada 3. ceturksnis. Vairāk informācijas šeit.
6. maijs Rāmkalnu sukādēm apbalvojums Ķīnas izstādē " SIAL CHINA 2016"
Pārtikas ražotājs "Rāmkalni" par produktu "Sukāžu Asorti" saņēmis Inovatīva produkta apbalvojumu Šanhajā (Ķīnā) notiekošajā starptautiskajā pārtikas izstādē "SIAL CHINA 2016". Vairāk informācijas šeit.
3. maijs Jauno uzņēmēju atbalstam biznesa inkubatoros būs pieejami 32,8 miljoni eiro
Ministru kabineta šā gada 3. maija sēdē atbalstīta Ekonomikas ministrijas izstrādātā atbalsta programma jauno uzņēmēju darbībai reģionālajos biznesa inkubatoros un radošo industriju inkubatorā. Vairāk informācijas šeit.
2. maijs LIAA uzsāk iesniegumu pieņemšanu Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšanai tūrismā
Lai īstenotu pasākumus Latvijas kā tūrisma galamērķa starptautiskās konkurētspējas attīstībai, ar šī gada 2. maiju Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk līguma slēgšanu par atbalsta piešķiršanu projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” ietvaros. Vairāk informācijas šeit.