Marts, 2016

31. marts LIAA rīko semināru par franšīzes biznesa modeļa stratēģiju un attīstību eksporta tirgos
Franšīzes biznesa modelis ir viens no veidiem, kā paplašināt uzņēmuma darbību ārējos tirgos. Semināra ietvaros lektori sniegs informāciju par franšīzi kā par biznesa modeļa stratēģiju un attīstību eksporta tirgos, izmantojot Lielbritānijas piemēru. Vairāk informācijas šeit.
23. marts Nacionālajā tūrisma portālā – jauns un noderīgs maršrutu plānotājs
Kad acu priekšā paveras Latvijas karte ar iezīmētiem tūrisma objektiem, neviļus jāatzīst – cik mūsu zemīte ir liela un bagāta! Maršrutu plānošanai varam izmantot vairāk nekā 1200 portāla datubāzē iekļautu tūrisma objektu. Ja brauciens ir garāks un vajadzīgas naktsmājas, plānotājs piedāvā 700 naktsmītņu. Vairāk informācijas šeit.
15. marts Latvija veiksmīgi piedalījusies starptautiskajā tūrisma izstādē "ITB Berlin 2016"
Lielākais jaunums bijis vāciešu interese par ceļošanu ar motociklu. Šobrīd šādi braucieni apkārt Baltijas jūrai kļūstot arvien populārāki, un Latvijas tūrismam tas būtu jāņem vērā. Vācieši interesējušies arī par tādiem tūrisma piedāvājumiem kā, piemēram, kāzu rīkošana, izjāde ar zirgiem u. c. Vairāk informācijas šeit.
15. marts LIAA uzsāk uzņēmēju iesniegumu pieņemšanu Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas programmā
Programmas mērķis ir veicināt nozaru starptautisko konkurētspēju, atbalstot uzņēmējdarbību un ieiešanu ārvalstu tirgos, kā arī nodrošinot Latvijas ārējo ekonomisko pārstāvniecību darbību. Uz atbalstu var pretendēt sīko (mikro), mazo un vidējo komercdarbību statusam atbilstoši atbalsta saņēmēji. Vairāk informācijas šeit.
9. marts Nacionālais stends izstādē "ITB Berlin 2016"
Apjomīgajā Latvijas stendā strādā speciālisti no 14 nozares biedrībām, asociācijām, pašvaldību nodibinājumiem un komercuzņēmumiem. Izstāde "ITB Berlin 2016”  apliecina sevi kā vienu no nozīmīgākajiem nozares sarīkojumiem visā pasaulē. Vairāk informācijas šeit.
8. marts Iezīmē ceļu uz Austrumeiropas un Centrāleiropas valstu tūrisma saišu ciešāku stiprināšanu ar Ķīnu
Sarīkojums, kurā Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu tūrisma vadītāji tikās ar Ķīnas tūrisma augstākajām amatpersonām un lielākajiem tūrisma operatoriem, notika no 2. līdz 4. martam Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Vairāk informācijas šeit.
8. marts LIAA rīko ārējās komunikācijas darbnīcu ar Valdi Melderi
Lai izglītotu Latvijas uzņēmējus par to, kā efektīvi veidot komunikāciju ar mērķauditoriju un nodot vienotu vēstījumu, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN) projekta ietvaros organizē ārējās komunikācijas darbnīcu. Vairāk informācijas šeit.