Septembris, 2016

28. septembrīLIAA rīko informatīvo semināru "Jauno uzņēmēju meistarklase"
Lai iepazīstinātu Latvijas uzņēmējus ar pirmajiem soļiem ceļā uz preču un pakalpojumu eksportu, finansējuma piesaistes iespējām, kā arī, lai atbildētu uz jautājumu “kā saņemt finansējumu” un “kā uzsākt uzņēmējdarbību”, tiek organizēts seminārs. Vairāk informācijas šeit.
20. septembrīLIAA paraksta līgumu ar Olaines novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Olaines novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, LIAA un Olaines novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.
15. septembrisLatvijas – Baltkrievijas biznesa forumā veicinās ekonomisko sadarbību
Lai veicinātu ekonomisko sadarbību un biznesa kontaktu dibināšanu starp Latvijas un Baltkrievijas uzņēmumiem, š.g. 16.septembrī notiks Latvijas – Baltkrievijas biznesa forums. Vairāk informācijas šeit.
9. septembrisLIAA rīko semināru uzņēmējiem "Kā komunicēt ar sadarbības partneriem Japānā?"
Lai izglītotu Latvijas uzņēmējus par biznesa vidi un kultūru Japānā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros sadarbībā ar ES un Japānas Rūpniecības sadarbības centru organizē semināru “Kā komunicēt ar sadarbības partneriem Japānā?” Vairāk informācijas šeit.
2. septembrisĶīnā tiks atklātas Latvijas dienas "Taste Latvia"
Šī gada 4.septembrī, Ķīnas Tautas Republikā ar Latvijā ražotām precēm, pavāru meistarklasēm, dažādiem kultūras un sporta pasākumiem, Latvijas dizaina produkcijas prezentācijām un radošām darbnīcām tiks atklātas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotās Latvijas dienas. Vairāk informācijas šeit.