Augusts, 2017

14. augustsKomersantiem pieejams atbalsts jaunu produktu attīstībai
Inovāciju vaučeri uzņēmums var izmantot ar jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādi saistītu darbību finansēšanai. Jauns produkts šajā programmā ir preces un pakalpojumi, kuri ir pilnīgi jauni vai kuriem ir uzlabotas to funkcionālās īpašības un paredzamais lietošanas veids. Vairāk informācijas šeit.
10. augustsBrīvdabas festivāls iNOVUSS pulcēs uzņēmējdarbības un tehnoloģiju interesentus
Abu dienu garumā tiks nodrošināta plaša un saturīgi daudzpusīga programma. Festivāla teritorijā norisināsies dažādas tematiskas diskusijas gan par cilvēku uztveri 21.gadsimtā, gan par nākotnes pilsētvidi, kā arī citām mūsdienīgām un aktuālām tēmām. Vairāk informācijas šeit.
2. augustsLIAA aicina uz brīvdabas festivālu iNOVUSS
25. un 26. augustā Rīgā, Lucavsalā pirmo reizi notiks inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades festivāls iNOVUSS, kur apmeklētāji varēs smelties jaunas idejas, dzirdēt spilgtus viedokļus, atrast negaidītus risinājumus un sastapt iedvesmojošus cilvēkus, kā arī baudīt muzikālus priekšnesumus. Vairāk informācijas šeit.
1. augustsTalsos oficiāli atklāts viens no 14 LIAA reģionālajiem biznesa inkubatoriem
trdien, 1. augustā Talsos, Kalna ielā 4 ar svinīgu pasākumu tika atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Talsu biznesa inkubators. Vairāk informācijas šeit.