Decembris, 2017

20.decembrīVizīte Japānā Latvijas uzņēmumiem paver jaunas attīstības iespējas
Ar jauniem kontaktiem ir noslēgusies uzņēmēju delegācijas vizīte Tokijā, Japānā.  Par Latviju Japānā joprojām ir ļoti mazs zināms, tāpēc šobrīd ir unikāls brīdis veicināt mūsu valsts zīmola  atpazīstamību Japānā. Vairāk informācijas šeit.
15.decembrisApbalvoti biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2017” uzvarētāji
14. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2017” svinīgajā apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti šī gada konkursa uzvarētāji. Vairāk informācijas šeit.
7.decembris"Eksporta un inovācijas balva 2017" eksporta čempions - LATRAPS
Šā gada 7. decembrī svinīgā ceremonijā Rīgas pils Svētku zālē tika paziņoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2017” laureāti. Vairāk informācijas šeit.
5.decembrisLIAA Biznesa forumā diskutēs par "Pieredzes ekonomiku"
LIAA tradicionālajā biznesa forumā “Magnetic Latvia” šogad ārvalstu eksperti sniegs ieskatu pasaules tendencēs, dalīsies savā pieredzē un iedvesmos izmantot arvien jaunas iespējas, ko paver straujās pārmaiņas uzņēmējdarbības vidē. Vairāk informācijas šeit.
4.decembrisAr Ekonomikas ministrijas un LIAA atbalstu 16+1 formāta sestā samita laikā tiek noslēgts sadarbības memorands ar vienu no pasaules lielākajiem gēnu sekvencēšanas centriem – BGI
27.novembrī Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notika sestais Ķīnas Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu līderu samits 16+1 formāta ietvaros, kurā piedalījās arī Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis. Vairāk informācijas šeit.
4.decembrisLIAA rīko semināru par Eiropas Savienību programmu aktualitātēm
Semināra mērķis ir informēt mazos un vidējos uzņēmumus, pētniecības iestādes un citus interesentus par Eiropas Savienības programmu aktualitātēm nākamajā gadā. Vairāk informācijas šeit.