Novembris, 2017

28.novembrisMK lemj turpmāk atbalstīt starptautisku darījuma tūrisma pasākumu organizēšanu Latvijā
MK kabinets šā gada 28. novembrī pieņēma lēmumu turpmāk atbalstīt starptautisku darījuma tūrisma pasākumu organizēšanu Latvijā - konferenču, kongresu, semināru, simpoziju vai līdzīgu pasākumu organizēšanu. Vairāk informācijas šeit.
22.novembrisIr iznācis žurnāls zinātniekiem un uzņēmējiem par tehnoloģiju pārnesi
Parādīt zinātnisko atklājumu komercializācijas veiksmes stāstus, izpētīt pētnieku un uzņēmumu vēlēšanos un spēju sarunāties, iedvesmot sadarbībai tos, kuri līdz šim ir baidījušies – ar šādu mērķi Rīgas Tehniskā universitāte un LIAA sāk izdot žurnālu «Innovation». Vairāk informācijas šeit.
16.novembrisKā tehnoloģiju skaitu var palīdzēt uzņēmumiem veicināt inovācijas
Ne katram uzņēmumam pietiek iekšēju resursu, lai uzzinātu aktuālāko par sadarbības iespējām ar zinātniekiem, veiktu pētījumus jaunu ideju pārbaudei vai regulāri ieviestu jaunākās tehnoloģijas. LIAA piedāvā risinājumu – tehnoloģiju skautus, kuru pakalpojumus var izmantot ikviens Latvijas uzņēmums. Vairāk informācijas šeit.
8. novembrisDigital Freedom Festival un LIAA prezentēs Latviju kā startup uzņēmumiem draudzīgu valsti
Magnetic Latvia biznesa centrā plānota diskusija par to, kā cīnīties par gudrākajiem prātiem un labākajiem investoriem, kā startup uzņēmējiem no mazām valstīm iziet starptautiskajā arēnā, kādus mārketinga trikus pielietot, lai iegūtu atpazīstamību. Vairāk informācijas šeit.
8. novembrisLIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros organizē “Apvārsnis 2020” kontaktbiržu starptautiskajā izstādē RIGA COMM 2017
Lai veicinātu Latvijas uzņēmēju un arī pētniecības iestāžu konkurētspēju “Apvārsnis 2020” un citās Eiropas Savienības (ES) atbalsta programmās, Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN) projekta ietvaros organizē kontaktbiržu. Vairāk informācijas šeit.
7. novembrisEiropas izcilāko tūrisma galamērķu konkursā uzvarējušas Cēsis
Starptautiskajā konferencē Rīgā tika paziņoti Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu jeb EDEN (European Destinations of Excellence) šā gada nacionālā konkursa “Kultūras tūrisms 2017” rezultāti. Par konkursa uzvarētāju atzīts pašvaldības aģentūras “Cēsu kultūras un tūrisma centrs” pieteikums “Cēsis – kur senatne satiekas ar nākotni”. Vairāk informācijas šeit.
6. novembrisAšeradens un LIAA vizītē ASV vienojas par Latvijas jaunuzņēmumu pārstāvību Silīcija ielejā
Šā gada 27. un 28. oktobrī Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens darba vizītē ASV apmeklēja Silīcija ieleju Kalifornijas štatā. Ekonomikas ministra vizītes mērķis bija veicināt Latvijas jaunuzņēmumu sadarbību ar ASV partneriem un pārrunāt iespējas nodrošināt Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas pārstāvību Silīcija ielejā. Vairāk informācijas šeit.
2. novembrisNosauks EDEN konkursa nacionālās atlases uzvarētāju
LIAA rīko starptautisku konferenci tūrisma nozarē strādājošajiem, kurā tiks nosaukti Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu jeb EDEN  šā gada nacionālā konkursa “Kultūras tūrisms 2017” uzvarētāji. Vairāk informācijas šeit.