Decembris, 2018

18. decembrisNoskaidrots “Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2018”
17. decembrī, Rīgas Biržā apbalvoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras konkursa “Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2018” uzvarētāji: Mazmežotnes muižas Lielā kalpu māja, “Rīgas Motormuzejs” un Izglītojoši interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” Gulbenē. Vairak informācijas šeit.
17. decembrisJaunais eksporta čempions – AS AIR BALTIC CORPORATION
2018. gada 13. decembrī mākslas centrā „Zuzeum” tika paziņoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2018” laureāti. Tapa zināmi uzņēmumi, kuriem šogad vislabāk veicies eksportā, inovatīvu, kvalitatīvu un dizainiski pievilcīgu produktu radīšanā, kā arī noskaidrots jaunais eksporta čempions. Vairāk informācijas šeit.
6. decembrisNorisinājās POLARIS seminārs un meistarklase
Otrdien, 2018. gada 4. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbojoties ar Ādažu novada pašvaldību organizēja semināru Rīgas plānošanas reģiona pašvaldībām, par ārvalstu investīciju piesaisti un nepieciešamajiem priekšnosacījumiem uzņēmējdarbības vides jomā Rīgas plānošanas reģionā. Vairāk informācijas šeit.
5. decembrisJau drīzumā kļūs zināms jaunais čempions eksportā
Jauno, 2018. gada eksporta čempionu, kā arī citus uzņēmumus, kam šogad vislabāk būs veicies konkursā “Eksporta un inovācijas balva”, uzzināsim laureātu apbalvošanas ceremonijā, kas notiks jau 2018. gada 13. decembrī mākslas centrā Zuzeum. Vairāk informācijas šeit.
13. decembrisVeiksmīgi aizvadīts forums sadarbības veicināšanai starp Latvijas un Dānijas radošajām industrijām
Mākslas muzejā “Rīgas Birža” norisinājās Radošo industriju forums „Creative Industries. Matchmaking”, kas tika organizēts Viņu Karaliskās Augstības Dānijas kroņprinča Frederika un kroņprinceses Mērijas vizītes Latvijā ietvaros.  Vairāk informācijas šeit.