Aprīlis, 2018

19. aprīlīNorvēģijas-Latvijas biznesa forums
23. aprīlī viesnīcā Latvija notiks Biznesa forums “Norwegian-Latvian Business Forum. Lessons Learned and Future Scenarios.” Forums tiek organizēts Norvēģijas kroņprinča un kroņprinceses vizītes Rīgā ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
18. aprīlīLatvijas-Ķīnas biznesa forums
Rīt, 19. aprīlī viesnīcā Islande Hotel notiks Biznesa forums “Latvia – Ningbo economic cooperation symposium”, kura laikā Latvijas uzņēmējiem būs iespēja tikties ar Ķīnas uzņēmējiem, lai veicinātu abu valstu uzņēmēju sadarbību. Vairāk informācijas šeit.
9. aprīlīLatvija izaicina: pirmā starptautiskā zinātnisko jaunuzņēmumu konference "Deep Tech Atelier"
Ar plašu un spilgtu divu dienu forumu – starptautisko konferenci Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA) piesaka jaunu zinātnisko jaunuzņēmumu notikumu, kas šajā nedēļas nogalē notiks Rīgā, 13. un 14. aprīlī. Vairāk informācijas šeit.
6. aprīlīLIAA paraksta līgumu ar Saulkrastu novada pašvaldību par sadarbību investīciju piesaistē
Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību Saulkrastu novadā un veicinātu ārvalstu investīciju apjoma pieaugumu, š.g. 6.aprīlī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Saulkrastu novada pašvaldība parakstīja līgumu par sadarbību investīciju piesaistē. Vairāk informācijas šeit.