Jūnijs, 2018

14.jūnijsNīderlandes slavenības popularizēs Latviju savos sociālo tīklu profilos
Šajā vasarā Latviju apceļos trīs viedokļu līderi no Nīderlandes, lai ar iedvesmojošiem aprakstiem un ceļojumu fotogrāfijām, veicinātu nīderlandiešu interesi pavadīt brīvdienas Latvijā. Vairāk informācijas šeit.
13.jūnijsLatvijas simtgadei veltītajā uzņēmējdarbības forumā tiks apzinātas jaunas biznesa iespējas Latvijā
Nākamnedēļ, 20.un 21.jūnijā Rīgā  (Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes ielā 55) notiks Latvijas simtgadei veltīts starptautisks uzņēmējdarbības forums “Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju”. Foruma centrālā tēma – pasaules tendences un iespējas, ko tās sniedz šodien, mūsu valsts simtajā pastāvēšanas gadā. Vairāk informācijas šeit.
8.jūnijsLIAA sadarbosies ar Lietuvas Zinātnes, inovācijas un tehnoloģiju aģentūru
Lai sekmētu sadarbību un nodrošinātu regulāru savstarpēju informācijas apmaiņu inovācijas procesu un tehnoloģiju pārneses aktivitāšu jomā, š.g. 8.jūnijā LIAA un Lietuvas Zinātnes, inovācijas un tehnoloģiju aģentūra parakstīja līgumu par sadarbību. Vairāk informācijas šeit.
4.jūnijsLIAA uzsāk pieteikumu pieņemšanu jaunuzņēmumu dalībai starptautiskos pasākumos
Ar šī gada 4.jūniju Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk atbalsta pieteikumu pieņemšanu jaunuzņēmumu dalībai izstādēs, konferencēs un tiešajās vizītēs ārvalstīs. Atbalstu var saņemt jaunuzņēmumi ar augstas izaugsmes potenciālu. Vairāk informācijas šeit.