Maijs, 2018

26. maijāZviedrijas karalisko automobiļu parāde šogad pirmo reizi notiks Latvijā
Sestdien, 2.jūnijā Jūrmalā pirmo reizi notiks Zviedrijas karalisko automobiļu un to īpašnieku “Classic Car Cruise Parade”, kur visiem interesentiem būs iespēja klātienē apskatīt 175 lolotus antīkos klasiskā amerikāņu automobiļu modeļus labā tehniskā stāvoklī. Vairāk informācijas šeit.
17. maijāNobalso un atbalsti LIAA projektu #LatviaRoadTrip
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) digitālā mārketinga projekts #LatviaRoadTrip nominēts prestižam tūrisma nozares apbalvojumam “World Travel Awards”. Vairāk informācijas šeit.
16. maijāLIAA piešķir vairāk nekā 2 miljonus eiro zinātnisko izgudrojumu komercializēšanai
Finansējuma piešķiršana ir būtisks solis tehnoloģiju pārneses procesā, kura mērķis ir panākt, ka zinātnisko institūciju pētījumu rezultāti tiek īstenoti kādā praktiski, komerciāli pielietojamā veidā – mašīnā, iekārtā, instrumentā vai to detaļā. Vairāk informācijas šeit.
15. maijāLIAA Ventspils biznesa inkubatoru vadīs Guntis Čoders
Ar šī gada 10. maiju par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubatora vadītāju kļuvis Guntis Čoders. Vairāk informācijas šeit.
10. maijāSatiec mūs Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā Valmierā
Valmierā, 28. un 29. jūnijā notiks tirdzniecībai uz starptautiskai uzņēmējdarbībai veltīts Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kas pulcēs interesentus no visas pasaules. Vairāk informācijas šeit.
9. maijāLIAA Radošo industriju inkubatorā ceturtajā iesaukumā uzņemtas 27 biznesa idejas
Līdzīgi kā iepriekšējos iesaukumos, starp biznesa idejām pārstāvēta modes, tekstila, interjera dizaina, mūzikas un IT nozare. Klāt pievienojušās arī jaunas un līdz šim inkubatorā nepārstāvētas nozares – produktu dizains un kino. Vairāk informācijas šeit.
9. maijāLondonā notiks pirmā Lielbritānijā mītošo Latvijas studentu un pētnieku konference
Konference būs arī sākums mērķtiecīgākai pētnieku kopienas darbībai Apvienotajā Karalistē, kur būtisku lomu spēlēs dialoga veidošana un stiprināšana ar dažādām Latvijas institūcijām. Vairāk informācijas šeit.