Oktobris, 2018

18. oktobrisApakšveļas nozares biznesa forums Liepājā
25. un 26. oktobrī Liepājas koncertzālē Lielais dzintars norisināsies 4. apakšveļas nozares biznesa forums, kas ir starptautisks pasākums nozares profesionāļiem. Forums tiek organizēts jau ceturto gadu, un tā mērķis ir veicināt Latvijas veļas ražotāju un zīmolu lielāku atpazīstamību Eiropā un pasaulē. Vairāk informācijas šeit.
17. oktobrisKonkursa „Eksporta un inovācijas balva 2018” finālā izvirzīts 31 uzņēmums
Noslēgusies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotā konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2018” konkursa pirmās kārtas rezultātu apkopošana un izvērtēšana, un konkursa 2. kārtai ir izvirzīts 31 uzņēmums. Vairāk informācijas šeit.
12. oktobrisIzcila iespēja uzņēmējiem - jauns apmācību kurss “Mini-MBA inovāciju vadībā”
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un RTU Rīgas Biznesa skola piedāvā Latvijā vēl nebijušu apmācību programmu - Mini-MBA inovāciju vadībā. Mini-MBA ir pasaules biznesa augstākās izglītības iestāžu lietots programmas formāts, kas līdzinās biznesa administrācijas maģistru programmām. Vairāk informācijas šeit.
10. oktobrisAndris Keišs video stāstu sērijā par Latviju tēlo sociālo tīklu influenceri
Mr. Magnetic, kurš ir tipisks Instagram, Facebook influenceris, savā privātajā blogā apskata Latvijas produktus, cenšoties neatpalikt no pasaules populārākajiem instagrameriem un blogotājiem. Vairāk informācijas šeit.
5. oktobrisAicinām piedalīties sociālo inovāciju hakatonā, kas pirmo reizi norisināsies Latvijā
Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Daugavpils jauniešu biedrību “D-Juno” un Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu ielūdz uz vēl nebijušu pasākumu – Sociālo Inovāciju Hakatonu. Hakatons notiks no 26. līdz 28. oktobrim Daugavpilī, viesnīcā “Latgola”. Vairāk informācijas šeit.
4. oktobrisJauniešus aicina pieteikties iedvesmas konferencei "Uzdrīksties uzvarēt"
Ķīpsalas izstāžu hallē 15. oktobrī notiks lielākā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konference #UzdrīkstiesUzvarēt. Šī gada tēma “Biznesā kā sportā!”. Vairāk informācijas šeit.
2. oktobris„Eksporta un inovācijas balva 2018” pagarina pieteikšanās termiņu!
Saistībā ar lielo aktivitāti termiņam noslēdzoties, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) pagarina pieteikšanos līdz 5. oktobrim (ieskaitot). Vairāk informācijas šeit.
1. oktobrisBērnudārza rindu mazināšanai izstrādā risinājumu balstītu uz atvērtajiem datiem
Nedēļas nogalē, 28. - 29. septembrī, Rīgas radio un televīzijas tornī, notika Open Data Hackathon 2018 jeb atvērto datu programmatūras izstrādes maratons. Vairāk informācijas šeit.