Augusts, 2019

27.augustsMinistru kabinets atbalsta Norvēģijas finanšu instrumenta MVU programmas koncepciju
Šodien, 27. augustā, Ministru kabineta sēdē tika izskatīts un apstiprināts Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2020. gada perioda programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” koncepcijas projekts. Vairāk informācijas šeit.
26. augustsInovāciju un tehnoloģiju festivāls iNOVUSS jau šonedēļ!
Jau šīs nedēļas nogalē, Rīgā, Lucavsalā, notiks lielākais jaunrades notikums šovasar – inovāciju un tehnoloģiju festivāls iNOVUSS. Kā piederas īstam festivālam, ir padomāts arī par vērienīgu izklaides programmu, kurā iekļauti koncerti, neparastas muzikālas performances, komiķu stāvizrāde, īpaša filmu izlase un dažādi aizraujoši pasākumi ģimenēm ar bērniem. Ieeja festivālā – bez maksas. Vairāk informācijas šeit.
21.augustsRīgā norisinājies Latvijas-Indijas Biznesa forums
Vakar, 20.augustā, norisinājās Latvijas – Indijas Biznesa forums, kuru organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Indijas asociētajām tirdzniecības un rūpniecības kamerām (ASSOCHAM). Biznesa forums tika organizēts Indijas viceprezidenta Venkaia Naidu (Venkaiah Naidu) vizītes Latvijā ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
6. augustsLIAA piesaka 2019. gada rudens uzņemšanu 15 biznesa inkubatoros
LIAA izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai. No šī gada 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā 15 LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.