Februāris, 2019

28. februārisPOLARIS seminārs un meistarklase “Kā piesaistīt investorus un attīstīt uzņēmējdarbības vidi Vidzemes plānošanas reģionā!”
Pirmdien, 2019. gada 25. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbojoties ar Vidzemes plānošanas reģionu Vidzemes Inovācijas nedēļas ietvaros organizēja semināru Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībām, par ārvalstu investīciju piesaisti un nepieciešamajiem priekšnosacījumiem uzņēmējdarbības vides jomā. Vairāk informācijas šeit.
26. februārisLiela interese par sadarbību starp Latvijas un Vācijas zinātniekiem
2019. gada 21.–25. februārī norisinājās Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītē Vācijā, kas tika organizēta, lai veicinātu Latvijas un Vācijas sadarbību uzņēmējdarbībā un zinātnē. Tajā piedalījās arī 34 uzņēmēji un zinātnieki, un kopā mūsu delegācijā bija pārstāvētas 23 Latvijas institūcijas. Vairāk informācijas šeit.
6. februārisLatvija triumfē Starptautiskajā biznesa pakalpojumu centru apbalvošanas konkursā
LIAA ir tas gods paziņot, ka CEE Shared Services & Outsourcing Summit & Awards apbalvošanas pasākumā, kas jau septīto gadu pēc kārtas tiek organizēts Varšavā un ir viens no nozares atzītākajiem notikumiem reģionā, ir trīs nomināciju uzvarētāji no Latvijas. Vairāk informācijas šeit.