Jūlijs, 2019

30. jūlijs50 pasākumi, 17 valstu eksperti, 7 tematiskās skatuves – iNOVUSS izziņo trīs dienu programmu
Mēnesi pirms notikuma viens no lielākajiem Eiropas brīvdabas inovāciju un tehnoloģiju festivāliem iNOVUSS izziņo programmu. Festivālā uz septiņām tematiskajām skatuvēm notiks vairāk nekā piecdesmit pasākumi, kuros trīs dienu garumā ar jaunāko tehnoloģijās, inovācijās un uzņēmējdarbībā dalīsies eksperti, uzņēmumu vadītāji un inovāciju eksperti no septiņpadsmit valstīm. Vairāk informācijas šeit.
16. jūlijsVasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas inovāciju un tehnoloģiju festivāliem Eiropā – iNOVUSS
Inovatīvās uzņēmējdarbības un tehnoloģiju festivāls iNOVUSS, kas no 30. augusta līdz 1. septembrim notiks Lucavsalā, Rīgā, kļuvis par vienu no lielākajiem jaunrades brīvdabas festivāliem Eiropā. Trīs dienu garumā festivāla apmeklētājiem būs iespēja piedalīties vairāk nekā 50 dažādos notikumos ar pasaules līmeņa ekspertu, lektoru, uzņēmuma vadītāju un zinātnieku dalību. Vairāk informācijas šeit.
9. jūlijsParakstīts sadarbības līgums ar Krimuldas novada pašvaldību
9. jūlijā Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols parakstīja sadarbības līgumu, kura mērķis ir sekmēt komercdarbības attīstību pašvaldības administratīvajā teritorijā. Vairāk informācijas šeit.
4. jūlijsBabbit gūst starptautisku atzinību konkursā Kopenhāgenā un gatavojas iekarot pasaules tirgu
No 1. līdz 2. jūlijam Kopenhāgenā norisinājās starptautiskā konkursa Creative Business Cup 2019 (CBC) fināls. Par pasaulē radošākā start-up uzņēmuma titulu un galveno naudas balvu starp 63 valstu dalībniekiem cīnījās arī Latvijas CBC nacionālā konkursa uzvarētājs – inovatīvā mūzikas atskaņošanas iekārta bērniem ar screen free risinājumu – Babbit. Vairāk informācijas šeit.