Jūnijs, 2019

6. jūnijsSākusies pieteikšanās konkursam "Eksporta un inovācijas balva 2019"
Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas LIAA ar Ekonomikas ministriju vēlas izcelt veiksmīgākos un spēcīgākos Latvijas uzņēmumus, rīkojot konkursu "Eksporta un inovācijas balva". Šobrīd notiek pieteikšanās 2019. gada balvai, kas var kalpot gan par impulsu jauniem sasniegumiem, gan arī ļauj gūt apliecinājumu par paveikto. Vairāk informācijas šeit.
7. jūnijsMagnetic Latvia biznesa inkubatori iepazīstinās ar jauno uzņēmēju produktiem
Šī gada 15. jūnijā Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi notiks Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus. Visas dienas garumā varēs iepazīt jauno uzņēmējus, kuri attīsta savu uzņēmējdarbību un rada jaunus produktus 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.
17. jūnijsNotika pirmais Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus
Šī gada 17. jūnijā Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi notika Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus. Visas dienas garumā ap 2000 Kalnciema kvartāla apmeklētāju varēja iepazīt jaunos uzņēmējus, kuri rada un attīsta jaunus produktus 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā. Vairāk informācijas šeit.
19. jūnijsMagnetic Latvia biznesa forums „Uzņēmums 3D”
Uzņēmējdarbības attīstība, paplašināšana un izvēršana ir jautājumi, kas nemitīgi rosās ikviena uzņēmēja prātā. Tie ir jautājumi, uz kuriem topošie un esošie uzņēmēji un dažāda līmeņa uzņēmumu pārstāvji meklēja atbildes Latvijas LIAA ikgadējā Biznesa forumā „Uzņēmums 3D” š.g. 18. jūnijā Siguldā. Vairāk informācijas šeit.
20. jūnijsLIAA kopā ar uzņēmīgiem cilvēkiem festivālā "LAMPA" šķetinās drosmes anatomiju
28. un 29. jūnijā sarunu festivālā "LAMPA" šogad LIAA aicina runāt un diskutēt par drosmi darbā valsts iestādē un privātajā sektorā. LIAA teltī būs iespēja satikt un dzirdēt kopā vairāk nekā 50 izcilas Latvijas personības, lai 11 unikālās sarunās un diskusijās veidotu un piedāvātu klausītājiem lielisku pieredzi. Vairāk informācijas šeit.