Marts, 2019

25. martsNoslēgusies pavasara uzņemšana LIAA biznesa inkubatoros
Visvairāk pieteikumu saņemti Radošo industriju inkubatorā (27 pieteikumi), kā arī Siguldas (26), Jūrmalas (22) un Liepājas biznesa inkubatorā (20). Šajos inkubatoros tikai 7 labākās biznesa idejas uzņems inkubācijas programmā. Vairāk informācijas šeit.
11. martsRīgā norisināsies otrā starptautiskā Magnetic Latvia Tehnoloģiju konference Deep Tech Atelier
No 12.-13.aprīlim Rīgā ar plašu praktisku un izglītojošu programmu norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā otrā starptautiskā Magnetic Latvia Tehnoloģiju konference Deep Tech Atelier, kas vienkopus pulcēs zinātniskos jaunuzņēmumus, pētniecības organizācijas, uzņēmējus, industriju un valsts pārvaldes pārstāvjus un tehnoloģiju interesentus. Vairāk informācijas šeit.
7. martsUzņēmumi sāk mācības Mini-MBA Inovāciju vadībā
Šorīt ar svinīgu atklāšanu tika uzsāktas mācības Mini-MBA Inovāciju vadībā, ko nodrošina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Rīgas Biznesa skola. Šī ir otrā mācību grupa, un dalību tajā uzsāk 20 uzņēmumu pārstāvji. Vairāk informācijas šeit.
6. martsLIAA paraksta saprašanās memorandu par Latvijas pievienošanos Nākotnes fonda "Area 2017" programmai
2019. gada 12. februārī Latvija, Jaunzēlande, Dienvidkoreja un Igaunija pievienojās “Area 2071” programmai, “World Government Summit” (WGS) ietvaros parakstot Saprašanās Memorandu. Šīs ir pirmās 4 valstis, kas ir uzsākušas šāda veida sadarbību ar Dubaijas Nākotnes fondu. Vairāk informācijas šeit.