Oktobris, 2019

22. oktobrisRīgā tiksies Ķīnas un 17 Centrālās un Austrumeiropas valstu tūrisma ministri un uzņēmēji
2019. gada 23. oktobrī Rīgā notiks viens no svarīgākajiem Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas valstu 17+1 sadarbības formāta pasākumiem – 5. Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas valstu augsta līmeņa tūrisma forums. Forumu Latvijā organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Vairāk informācijas šeit.
21. oktobrisAizvadīta pirmā Magnetic Latvia Kino konference
18. un 19. oktobrī Rīgā norisinājās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā Magnetic Latvia Kino konference, kas notika Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF 2019) ietvaros. Vairāk informācijas šeit.
21. oktobrisLatvijā notiek starptautiskais tūrisma profesionāļu forums "Baltic Connecting"
No 17. līdz 28. oktobrim Latvijā notiek ikgadējais starptautiskais tūrisma profesionāļu forums “Baltic Connecting”, kura ietvaros notiks kontaktbiržas, diskusijas un iepazīšanās vizītes un ekskursijas. Šogad rīkotājloma ir LIAA, lai kopā ar kolēģiem no Lietuvas (Visit Lithuania) un Igaunijas ( Visit Estonia) uzņemtu nozares pārstāvjus no tālajiem tirgiem. Vairāk informācijas šeit.
10. oktobrisPeikko paplašina sadarbību ar Rīgas Tehnisko universitāti Latvijā
Peikko Group Corporation šodien parakstīja savstarpējās saprašanās memorandu ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU). Memorandu atbalstīja un parakstīja arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), un šī dokumenta mērķis ir turpmākajos gados ievērojami paplašināt sadarbību starp Peikko un Būvniecības inženierzinātņu fakultāti. Vairāk informācijas šeit.
2. oktobrisOktobrī Rīgā notiks Starptautiskā Kino konference
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) trešdien, 2. oktobrī, informēja par LIAA rīkoto Starptautisko Kino konferenci, kas notiks šī gada 18. un 19. oktobrī Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF 2019) ietvaros. Vairāk informācijas šeit.