Septembris, 2019

27. septembris2019. gada rudens uzņemšanā LIAA biznesa inkubatoros saņemts 441 pietiekums
LIAA biznesa inkubatoros noslēgta 2019. gada rudens pieteikumu pieņemšana. Pavisam saņemts 441 pieteikums, no tiem 223 uzņemšanai inkubācijas programmā un 218 – pirmsinkubācijas programmā. Vairāk informācijas šeit.
20. septembrisKonkurss "Eksporta un inovācijas balva 2019": pirmie rezultāti
Ja kāds vēlētos pārliecināties, ka Latvijā ar uzņēmējdarbību viss ir kārtībā, tad atliktu vien pasekot līdzi konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2019” gaitai. Konkursu LIAA kopā ar Ekonomikas ministriju rīko jau 15. gadu, lai godinātu Latvijas veiksmīgākos uzņēmumus. Vairak informācijas šeit.
16. septembrisRīgā noslēdzies start-up ekosistēmai veltīts pasākums "IntRIGA: Startup Riot"
No 10. līdz 14. septembrim Rīgā viesojās 20 ārvalstu jaunuzņēmumu ekosistēmas pārstāvji – investori, viedokļu līderi, žurnālisti un uzņēmēji – pasākuma “IntRIGA:Startup Riot” ietvaros, ko organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Vairak informācijas šeit.
11. septembrisLIAA paraksta nodomu līgumu ar Japānas Tūrisma aģentu asociāciju
Šodien, 11.septembrī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols un Japānas Tūrisma aģentu asociācijas (JATA) prezidents Hiromi Tagawa parakstīja nodomu līgumu par ciešāku Latvijas un Japānas sadarbību tūrisma jomā. Vairāk informācijas šeit.
5. septembris"5G Techritory" forumā vadošie nozares lēmumu pieņēmēji noteiks 5G nākotni Eiropā
No 2019. gada 27. līdz 29. novembrim Rīgā norisināsies viens no pasaulē nozīmīgākajiem 5G tehnoloģiju pasākumiem - otrais ikgadējais Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forums “5G Techritory”. Vairāk informācijas šeit.
2. septembrisInovāciju un tehnoloģiju festivālu iNOVUSS apmeklē rekordliels interesentu skaits
Augusta pēdējā nedēļas nogalē Rīgā, Lucavsalā, aizvadīts lielākais jaunrades notikums šovasar – inovāciju un tehnoloģiju festivāls iNOVUSS, kuru apmeklējuši 16 000 interesentu. Tādējādi šis kļuvis par vienu no šogad visvairāk apmeklētajiem vasaras festivāliem Latvijā. Vairāk informācijas šeit.