Aprīlis, 2020

30. aprīlisLIAA aicina eksportētājus uz tiešsaistes semināriem par situāciju ārvalstu tirgos
Maijā LIAA piedāvā visiem interesentiem noklausīties tiešsaistes semināru ciklu, kurā Latvijas ekonomisko pārstāvniecību vadītāji dalīsies ar informāciju par šā brīža situāciju 18 valstīs.
Vairāk informācijas šeit.
28. aprīlisLIAA aicina iepazīt Latvijas produktus
Latvijā top daudz produktu, kas ir īpaši, kvalitatīvi un kas teicami veic savu funkciju. Mēs ticam, ka ikvienam būtu vērts tos iepazīst, nogaršot, uzlaikot, izmēģināt un lietot. Vēloties ar tiem iepazīstināt arvien vairāk cilvēku, LIAA ir izveidojusi Latvijas produktu katalogu. Vairāk informācijas šeit.
22. aprīlis15 biznesa inkubatoros uzņemti 74 jauni dalībnieki
Izvērtējot 211 iesniegtos pieteikumus, LIAA Inkubācijas programmā aprīlī uzņemti 74 jauni uzņēmumi, bet pirmsinkubācijas sešu mēnešu programmā uzņemti 214 uzņēmumi. Pirmsinkubācijā atsevišķos inkubatoros vēl turpinās uzņemšana. Vairāk informācijas šeit.
15. aprīlisAicina pieteikties tiešsaistes semināram uzņēmumus, kuri jau ražo vai plāno ražot individuālos aizsardzības līdzekļus
LIAA aicina atsaukties uzņēmumus, kuri jau ražo, vai ir gatavi uzsākt ražot medicīniskās maskas un respiratorus. Papildus informācija uzņēmējiem par iespēju uzsākt ražot individuālos aizsardzības līdzekļus tiks sniegta tiešsaistes seminārā 16. aprīlī pulksten 10.00. Tiešsaistes semināram var pieteikties LIAA mājaslapā. Vairāk informācijas šeit.