Jūnijs, 2020

15. jūnijsLIAA: “Ar raidījuma starpniecību popularizēsim vietējo tūrismu”
Viena no LIAA prioritātēm, izejot no Covid-19 radītās situācijas, ir popularizēt vietējo tūrismu. Tādēļ LIAA sniegs atbalstu “Mistrus Media” veidotā dokumentālā raidījuma “Tas notika šeit” 2. sezonas tapšanā, kurš top sadarbībā ar Latvijas televīziju un Kultūrkapitāla fondu. Vairāk informācijas šeit.
11. jūnijsLatvija Covid-19 krīzes laikā piedāvā starptautiski atzītus digitālus risinājumus
Latvijas Covid-19 krīzes laikā izstrādātie digitālie risinājumi ir parādījuši iespējas, ko Latvija var dot pasaulei. LIAA ir sākusi īstenot starptautisku kampaņu, kurā astoņu video stāstu sērijā informēs par Latvijā izstrādātiem risinājumiem. Vairāk informācijas šeit.
8. jūnijsNo 10. jūnija LIAA daļēji atsāks apkalpot klientus klātienē
Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas LIAA daļēji atsāks klientu apkalpošanu klātienē, paredzot, ka iepriekš piesakoties, klients varēs slēgt līgumus, saņemt nepieciešamos dokumentus un materiālus, kā arī izmantot LIAA Biznesa inkubatoru koprades telpas. Pārējie LIAA sniegtie pakalpojumi pagaidām būs pieejami attālināti. Vairāk informācijas šeit.
3. jūnijsReaģējot uz uzņēmēju pieprasījumu, tiek pārskatīts LIAA ekonomisko pārstāvniecību tīkls
Mainoties starptautiskajai ekonomiskajai situācijai, mainās arī uzņēmēju interese par dažādām valstīm, tādēļ, konsultējoties ar uzņēmēju organizācijām un eksportētāju asociācijas pārstāvjiem, esam pieņēmuši lēmumu, pārskatīt pārstāvniecību tīklu, lai, nepalielinot kopējos budžeta izdevumus, sasniegtu labāku rezultātu,” uzsver LIAA direktors Kaspars Rožkalns. Vairāk informācijas šeit.