Marts, 2020

25. marts
LIAA konsultatīvais tālrunis uzņēmējiem Covid-19 krīzes pārvarēšanai - 68803505
No šodienas, 25.marta, darbu sāk Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) konsultatīvais tālrunis, kas īpaši izveidots uz krīzes laiku, lai sniegtu uzņēmējiem informāciju un konsultācijas par valsts atbalsta iespējām. Aicinām uzņēmējus sazināties ar LIAA pa tālruņa numuru 68803505 vai e-pastā jautajumi@liaa.gov.lv. Vairāk informācijas šeit.
13. marts
LIAA klientus apkalpos attālināti
LIAA līdz 14. aprīlim visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ. Visi LIAA pakalpojumi, tajā skaitā konsultācijas, tiek sniegtas elektroniski. Vairāk informācijas šeit.
10. marts
No 9. līdz 22. martam Sanktpēterburgā norisināsies Latvijas dienas
Latvijas dienu laikā tiks organizēti dažādi pasākumi gan Sanktpēterburgas uzņēmējiem, gan pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. 11. martā notiks Sanktpēterburgas pilsētas un Latvijas Republikas uzņēmēju forums un divpusējās tikšanās. Vairāk informācijas šeit.
3. marts
Latvijas inženierzinātņu uzņēmumi dibinās kontaktus aviācijas un kosmosa nozarē Francijā
LIAA pārstāvniecība Francijā organizē inženierzinātņu nozaru uzņēmumu tirdzniecības misiju Tulūzā 4. un 5. martā. Vizītes mērķis ir nodibināt kontaktus ar aviācijas un kosmosa nozares uzņēmumu pārstāvjiem. Vairāk informācijas šeit.