Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (Rīgā)

2019. gada 17. decembrī
Viesnīcā "Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel", zālē "Alfa"
Adrese: Rīga, Elizabetes iela 55

Esi gatavs apgūt jaunus eksporta tirgus? Vai arī jau veiksmīgi darbojies ārvalstīs, taču ir neskaidri jautājumi? Aicinām izmantot iespēju un 20 minūšu laikā noskaidrot sev aktuālos jautājumus par interesējošo mērķtirgu!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) 20 pasaules valstīs darbojas Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem un sniegtu iespēju individuāli uzzināt par iespējām ārzemju tirgos, ik gadu tiek rīkotas uzņēmēju tikšanās ar LIAA pārstāvniecību vadītājiem.

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem ASV, Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japānā, Kazahstānā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Singapūrā, Somijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.

Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla un Latvijas Tehnoloģiskā centra darbiniekiem.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās līdz 11. decembrim, līdz pieejamas vietas.

Kontaktbiržas darba laiks ir no pulksten 9.00 – 17.00, taču uzņēmumu pārstāvju ierašanās notiek atbilstoši grafikam, kas tiks nosūtīts uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi ne vēlāk kā līdz 13. decembrim.
Maksimālais tikšanos skaits vienam uzņēmumam ir 3. Uz tikšanos var ierasties vairāki uzņēmuma pārstāvji.
Vienas tikšanās ilgums – 20 minūtes.

Paralēli kontaktbiržai norisināsies vairākas meistarklases, kurās varēs uzzināt par zīmola popularizēšanas iespējām ārvalstu tirgū, ko sniedz Linkedin, Google un Facebook, kā arī par prasmīgu digitālā satura veidošanu. Vairāk informācijas un pieteikšanās meistarklasēm šeit.

Kontaktinformācija:
Lāsma Lipska-Ozoliņa, vecākā projektu vadītāja
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039459
E-pasts: lasma.lipska@liaa.gov.lveksportetajiem@liaa.gov.lv