Apģērbu ražotāju tirdzniecības misija Dānijā izstādes "CIFF 2016" laikā (Kopenhāgenā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas apģērbu ražošanas uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijā, kas norisināsies 2016. gada 4. februārī Dānijā izstādes "CIFF - Copenhagen International Fashion Fair 2016" laikā Kopenhāgenā.

CIFF - Copenhagen International Fashion Fair 2016” ir Skandināvijas lielākā modes izstāde. Izstādē piedalās zīmoli ar vīriešu, sieviešu jauniešu un bērnu apģērbu, peldkostīmu, sporta apģērbu, apakšveļas, izejamo tērpu, aksesuāru, adījumu, un ādas izstrādājumu kolekcijām.

Papildus CIFF izstādes apmeklējumam, tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt Dānijas tirgū pastāvošās tendences. LIAA Dānijas pārstāvniecība sadarbībā ar Dāņu Modes/Tekstila asociācijām sagatavos informatīvo prezentāciju par Dānijas tirgu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas rezervēšanu.

Dalībnieki varēs pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos vizītes ietvaros, pēc dalības vizītē iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Atbalstam dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Pārējiem komersantiem dalība jāsedz par saviem līdzekļiem.

De minimis atbalsts tirdziniecības misijas dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz Iesniegumu par atbalsta saņemšanu, kārtību tā piešķiršanai (tiek izstrādāts) un noslēgto  Atbalsta līgumu starp LIAA un vizītes dalībnieku (tiek izstrādāts). De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un vizītes organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414
Fakss: +371 67039401
E-pasts: jadviga.neimane@liaa.gov.lv