Apmācību cikls “Sāc veiksmīgi eksportēt uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem” (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar interneta platformu CUBE IN.

2018. gada 9. februārī
LIAA 2. stāva konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina pārtikas ražotājus, uzņēmējus un citus interesentus piedalīties apmācību cikla seminārā un nodarbībās par AAE tirgu. Apvienotie Arābu Emirāti ir potenciāls tirgus, jo īpaši pārtikas uzņēmumiem, taču, lai veiksmīgi sāktu eksportēt un kļūtu par sadarbības partneri, ir jāiepazīstas ar AAE tirgus tendencēm, kultūru un biznesa vidi. Eksperti demonstrēs situācijas, iesaistot auditoriju praktiskās nodarbībās.

Apmācību cikls notiks divās daļās – 9.februārī seminārs klātienē ar apmācībām un praktiskām nodarbībām LIAA telpās, 2.stāva konferenču zālē. Savukārt, 26. februārī notiks virtuāls seminārs (webinar) pirmās daļas dalībniekiem, kura ietvaros starptautiskie eksperti sniegs atbildes uz konkrētiem jautājumiem un palīdzēs pilnveidot zināšanas un prasmes par AAE tirgu.

Semināra tēmas:

  1. Arābu biznesa vide, kultūra un patērētāju vajadzības;
  2. Starpkultūras uzņēmējdarbības pamati un padomi veiksmīgākai sadarbībai;
  3. Pārtikas nozari regulējošie normatīvie akti un ēšanas paradumu kultūra;
  4. Radošas inovācijas uzņēmumam caur jaunām kultūras perspektīvām;
  5. B2B iespējas un jaunu kontaktu veidošana.

Lektori:
George Lupascu Pruna
- starpkultūru eksperts uzņēmumā “Hofstede insights”, kas piedāvā risinājumus, lai uzlabotu komandas darbu ar sadarbības partneriem ārzemēs. Ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, konsultanti uzlabojo efektivitāti tādiem uzņēmumiem kā IKEA un SIEMENS, veiksmīgi paplašinot lielo un mazo uzņēmumu globālo sasniedzamību. George ir maģistra grāds vadībzinātnes psiholoģijā. Strādājis automatizācijas projektu vadībā un programmatūras izstrādē starptautiskiem uzņēmumiem, vadot dažādas nacionālas komandas. Vairāk informācijas par uzņēmumu: www.hofstede-insights.com

Apmācību cikls organizēts sadarbībā ar tiešsaistes platformu CUBE IN, kas ikdienā izstrādā dažādas inovatīvas apmācību metodes, lai palīdzētu uzņēmumiem labāk iepazīties ar Tuvo Austrumu valsts tirgiem un kultūras vidi uzņēmējdarbībā. Vairāk informācijas šeit.

Programma

Semināra darba valoda: angļu
Dalība bezmaksas

Prezentacija:
George Lupascu Pruna. InterCulturality for the Latvian SMEs about the UAE

Kontaktinformācija:
Agnija Tračuma, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
Tālrunis: +371 67039409, +371 28876441
e-pasts: agnija.tracuma@liaa.gov.lv